Puslapis 11

Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Bal 28th, '10, 23:27
gede
Sveiki, Antanas parodė nuotraukų iš parodos, tai tuoj prisiminiau man neaiškų momentą. Kaip matosi iš foto, daugumą modelių, po skaidriais gaubtais(rašau skaidriais, nes nežinau iš ko daroma), gal kokis mysliavotas tautietis, galėtų pasipasakoti, kaip , iš ko klijuoja, ar perka gatavus. Galima būtų ir akvariumą užvožti, na bet stiklo svoris nebe normalus gautus(jei modelis didėlesnis). Ką jūs, gerbiami kolegos, naudojate? Ar paprastai, ūkiškai dulka jūsų modeliai lentynose, i vsie diela :)

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Geg 2nd, '10, 19:35
Alvidas
aš ir radau išmestus plonus 2 ar 3 mm stiklus tai priglaudžiau juos. Mastau kad reikėtu gaubtus padaryti savo keliems modeliukams tai irgi įdomu kaip tai daroma. Darbe kiek vyresniu paklausiau siūlo silikonu klijuoti. Sudėti dėžutę ir į kampus įspausti silikono ir nuvalyti su pusapvaliu pagaliuku kad tik kampuose liktu silikonas. Tai kaip iš tokio plono stiklo neturėtų būti sunki konstrukcija.

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Geg 5th, '10, 20:35
Slapukas

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Bir 24th, '10, 09:56
gede
Slapukas rašė:http://www.youtube.com/watch?v=hT6Ow_cBTps <-- Ten organinis stiklas.
Tai maždaug aišku, klijuoja bičas akvariuma i vsio , bet kiek įsivaizduoju, organinis stiklas neatsparus įbrėžimams, ta prasme vistiek gausiu dulkes nuo jo valyti, tai su laiku, gali jis pasidaryti matinis(?), gal šiais laikais yra kažkoks plastikas, organinio stiklo alternatyva, tipo ir lengvas+nesibraižo?

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Bir 24th, '10, 13:39
geris
Viskas gerai su tuo org. stiklu. Dėl dulkių valymo tai reikia naudoti švelnų "skuduriuką" ir jokių problemų. O šiaip org. stiklas daugiau mažiau ir skirtas tokiem reikalam. Iš tikro stiklo juk nedarysi? Org. stiklo būna įvairiausių storių ir kietumų. Yra tokių, kurių neatskirsi nuo paprasto stiklo, gerai "nepaprobyjęs" :)

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Bir 24th, '10, 14:38
gede
geris rašė: Iš tikro stiklo juk nedarysi?
Tai jau tikrai, kad nedarysiu, turiu keleta akvariumų, taigi gerai žinau, kiek stiklas sveria :shock: . Teks dirbti su organiniu ;)

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Sau 6th, '14, 13:17
dafas
Sveiki, baiginėju Halinski "Bismarck", noriu jį uždengti organinio stiklo gaubtu. Gal žinote, kas Klaipėdoje ar Gargžduose klijuoja akvariumus ar kažką panašaus iš organinio stiklo. Ačiū.

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Sau 6th, '14, 19:08
Prunce
Na, Vilmis pats puikiausiai susiklijavo gaubtus savo "Helenai" ir "Nišinui". O šiaip Klaipėdoje, atrodo, Klaipėdos dizaino centre klijuoja. Tačiau kainos... Br-r-r-r-r.

Tai tiek

Re: Skaidrūs gaubtai modeliams, kas-kaip?

StandartinėParašytas: Sau 6th, '14, 19:17
dafas
Dėkui,bandysiu irgi pats klijuot,nes pasidomėjau,tai kainos nerealios