Panzergrenadier wwII Revell 1/72

Panzergrenadier wwII Revell 1/72

Standartinė sauron » Kov 6th, '11, 20:01

Baiginėju tokią lyg ir miniatiurą "vokietukas ale su panzerschreck'u" :

pats rinkinukas , kokybė geriausia iš kokių man yra tekę čiupinėt
Paveikslėlis

viso tokiam rinkinuke yra trys tokie ''lapai''
Paveikslėlis

o štai ir mūsų herojus priklupęs
Paveikslėlis

dabar kiek esu padaręs
Paveikslėlis

norėta pavaizduoti lapkritį tai krūmas beveik be lapų, jis iš vielos, aukšta žolė tai teptuko šeriai
Paveikslėlis

pagrindas tai ''laminatas'', fanera ir gipsas
Paveikslėlis

ginklo diržas mano darytas iš folijos
Paveikslėlis

Paveikslėlis

čia iš šio teptuko panaudoti šeriai :)
Paveikslėlis

teko kareivio rankas atskirti vieną nuo kitos nes jos buvo suaugintos į krūvą, taip pat padarytos skylutės ginklo priekyje ir gale, diržą minėjau, taip pat padaryta iš vielos ginklo kojelė (ginklo priekyje) foto gal ir nesimato, taip pat apsauginiame skyde padaryta skylutė, kad karys matytu kur taiko, ant to pačio skydelio iš vielos padaryti tam tikri įspaudai deja ''nufotkint'' nepavyksta tokios smulkmės. Dar priauginsiu aukštos žolės ir ją kiek patonuosiu, tai tiek ir beliko, manau. Bus dar dangtis uždarymui nepermatomas manau bus, tai tiek.
Paskutinį kartą redagavo sauron Kov 6th, '11, 22:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
sauron
Modeliuotojas

Re: Panzergrenadier wwII Revell 1/72

Standartinė MariusKaubrys » Kov 6th, '11, 22:04

Na kaip tokiam masteliui - puikiai.
MariusKaubrys
Modeliuotojas

Standartinė sauron » Kov 6th, '11, 22:59

Dėkoju, bet krūmas man nevisai patinka tad ateičiai dar kažką reikia pergalvot, gal turite gerų idėjų?
sauron
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Kov 7th, '11, 09:57

Na, tas krūmas tik sąlyginai krūmu gali būti vadinamas. Trūksta tankumo. Esu matęs technologiją, kur medžiai ir krūmai daromi iš susuktų į krūvą kelių žgutų, suvytų iš kelių gijų, gijos suvytos iš dar kelių gijelįų, jos - iš 3 - 8 plonų vielučių. Ir visas šitas "vijoklis" palaipsniui išskaidomas į atskiras "šakeles". Vėliau viskas plonai užpurškiama purškiamu glaistu ir dažoma kamieno spalva. O lapai daromi iš kelių rūšių sumaltų arbatžolių lapelių, kurie taip pat dažomi kelių rūšių dažais. Atrodo, kad kažkur šiame Forume arba Modelizmas.com Forume buvo ir nuoroda į šią technologiją - tiksliai nepamenu.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Prunce » Kov 7th, '11, 10:20

kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė sauron » Kov 7th, '11, 11:58

Ačiū už nuorodą, pravers. Dar yra tokia firma Noch ir ji gamina priedus geležinkeliams pvz.: http://www.noch.de/en/produktkatalog/ar ... ategorie4= gal kas esat susidūrę, ar jie verti dėmesio ir pinigų?
sauron
Modeliuotojas

Standartinė sauron » Kov 11th, '11, 16:44

Žolė baigta sodinti, liko ja patonuoti jei pavyks ir padaryti dangtį.
Paveikslėlis
sauron
Modeliuotojas

Standartinė sauron » Bir 30th, '11, 15:02

Dangtis padarytas, darbelis baigtas. Paskutines foto:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Dangtis iš org. stiklo apklijuotas to laiko the Chicago sun laikraščio atšviesta kopija.
sauron
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Bir 30th, '11, 18:54

Nu ką pasakyti? Kareivukas dar nieko, bet aplinka... Ta žolė visai ne žolė, o kaktusynas kažkoks. Ar bandei "padidinti" tą savo "žolę" 72 kartus? Manau, kad ne. Kai padidinsi, suprasi, kur lenkiu. Bet šiuo atveju sveikintina bent tai, kad viskas buvo padaryta iki pabaigos. Kokia ji gavosi - kitas reikalas.

Tai tiek
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė sauron » Lie 1st, '11, 13:11

Na dėl nepjautos žolės, tai tuo metu nepasitaikė plonesnių šerelių nuo teptuko o norėjau žolę labi aukštą padaryti (apie metus ar daugiau neplautą). Apskritai 72mąstelyje ką nors gaminant galima greitai prigribauti (juo labiau jei kalbam apie įvairią augmeniją, ir aksesuarus dioramoms), o ką nors tinkamo nupirkti taip pat ne visada pasiseka. Kad ir mano nupirkta Noch firmos žolė, ji aukščio apie bato padą, tai nežinau ar kas dabar pjauna taip laukų žolę, nekalbant apie karą. O Lietuvoje gauti ką nors įmantriau nepavyko, dar Kaune parduotuvėj nesu buvęs, bet man diena nepavyksta laikinojoj sostinėj atsirast. Tai toks mano nusivylimas dėl asortimento dioramoms :? .
sauron
Modeliuotojas

Grįžti į KITI PLASTIKINIAI „SUTVĖRIMAI“

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias