Re: Taisyklės

Re: Taisyklės

Standartinė Prunce » Gru 3rd, '08, 13:22

Visi nauji nariai, prieš pradėdami diskutuoti „Forume“, būtinai perskaitykite šias taisykles. Diskusijų dalyviai, pažeidę taisykles, bus įspėjami, o surinkus tam tikrą skaičių įspėjimų bus šalinami iš „Forumo“.
Sveiki, modeliuotojai. Šiame „Forume“ galioja šios taisyklės, kurių Jūs privalote laikytis.
Pagrindinės „Forumo“ taisyklės yra paprastos: būkite mandagūs, kultūringi, neįžeidinėkite vienas kito, nepažeidinėkite įstatymų, nereklamuokite savo parduodamų produktų (galioja produktams – ne į temą ir komercinėms organizacijoms). Mes specialiai neredaguojame ar netriname parašytų žinučių, tačiau pasiliekame teisę tai daryti be atskiro perspėjimo. Žinutės, neatitinkančios „Forumo“ tematikos ar prieštaraujančios šioms taisyklėms bus trinamos iš karto.
1. Prieš rašydami žinutę pasinaudokite „Forumo“ paieška
Prieš pradėdami diskusiją, pasinaudokite forumo paieška. Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota ir pateikti atsakymai į Jūsų klausimus.
2. Tinkamas temos pavadinimas
Pradėdami naują diskusiją, visų pirmą sugalvokite jai tinkamą pavadinimą. Taip kitiems lankytojams bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Visiškai netinkami temų pavadinimai yra Padėkite, Help, Ar žinot kas nors ? ir pan. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai, pvz.: GPM nr.58 Black Hawk nuotraukos, Kur galima nusipirkti modelių Kaune ? , Ar PVA tinka karkaso klijavimui ?.
Temos autorius, pavadinęs naują diskusiją nesilaikant šio taisyklių punkto reikalavimo yra baudžiamas įspėjimu, o jo pradėta diskusija yra uždaroma/trinama/pervadinama (priklausomai nuo temos reikšmingumo).
3. Temas pradėkite tinkamame forume
Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Nerašykite klausimo apie kartoną plastikiniams modeliams skirtose temose, o klausimo „Koks smagus vakar buvo vakarėlis pas tą ir aną“ – „Paslapčių skrynelėje“.
Pažeidusiems šį reikalavimą yra skiriamas įspėjimas, o tema perkeliama į tinkamą kategoriją.
4. Rišlus tekstas - kelias į supratimą
Rašydami žinutes atminkite, kad sakinys prasideda didžiaja raide, o baigiamas tašku. Kartais sakinio viduryje reikia padėti vieną - kitą kablelį.
Nerašykite temos pavadinimo ar žinutės vien didžiosiomis raidėmis jei tai nėra būtina. Žinoma, tokius sutrumpinimus kaip PVA, AH, GPM ir pan. rašykite didžiosiomis raidėmis, taip bus lengviau suprantamas tekstas.
Nesugebantiems rišliai dėstyti minčių gali būti skiriamas įspėjimas.
5. Diskusijos vyksta lietuvių kalba
Rašoma tik lietuviškai, naudojant visas šios abėcėlės raides (ąčęėįšųūž), taip Jūs parodysite pagarbą lietuvių kalbai bei kitiems diskusijų dalyviams. Žinoma, tai nėra privaloma asmenims, kurie yra ne Lietuvos piliečiai arba rašo iš užsienio.
Žinutės, parašytos „kompiuteriniu slengu“ ar su kitokiais lietuvių kalbos kraipymais, bus be perspėjimo trinamos. Vienintele išimtimi bus laikomos kitakalbių parašytos žinutės, kurias mes pabandysime versti į lietuvių kalbą.
6. Klausimą ar pasiūlymą formuluokite aiškiai
Visada stenkitės aiškiai aprašyti situaciją ir sudėlioti mintis. Neskubėkite, nes nieks Jums negalės padėti, jei nesupras apie ką klausiama. Stenkitės, prieš siųsdami žinutę į forumą, perskaityti tai ką parašėte -
7. Netoleruotinos "tuščios" žinutes, susidedančios vien tik iš ikonėlių. Tam tikrais atvejais, kai žodžių nebėra, o ikonėlės naudojamos kitam modeliuotojui skatinti – ši taisyklė bus ignoruojama. Netoleruosime ir nieko nepasakančių žinučių: „Puikiai padaryta“, „Šaunu“, „Seksiu Tavo temą“ ir pan. Jei jau Jums labai kažkas patiko arba ne, motyvuokite savo pasakymą. Dažnas tų pačių žinučių pasikartojimas „Forumą“ daro panašų į šiukšlyną, kuriame naudingą informaciją reikia gana ilgai ieškoti. Nebūkime pritariančiu ar peikiančiu choru, kuris neduoda jokios naudos.
8. Pageidautina, kad dalyviai savo mintis išreikštų viena žinute, o ne rašyti vienu sykiu keletą žinučių iš eilės į vieną temą – tai bus vertinama kaip teršimas (flood’as) ir toks elgesys baudžiamas. Jeigu jau užmiršote ką nors parašyti – visada galima paredaguoti savo ankstesnę žinutę.
9. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS žinutėse pageidautina nesišvaistyti, nes pagal elgesio internete taisykles tai prilyginama pakeltam tonui. Didžiosiomis raidėmis leidžiama skelbti itin svarbią informaciją.
10. Pamąstykite ar asmeniui skirtą žinutę būtina rašyti visiems (dažniau yra geriau parašyti privačią žinutę). Kai diskusija prieina iki asmeninių santykių aiškinimosi, moderatoriai arba administratoriai gali ją nutraukti, kol neįsiplieskia „gaisras“. Tokiu atveju, jei Jums, visgi, būtina išsiaiškinti tarpusavyje, pasinaudokite asmeninėmis žinutėmis. Jų viešinimas „Forume“ netoleruojamas. Gavę įžeidžiančias ar niekinančias asmenines žinutes „Forumo“ nariai privalo susisiekti su administratoriais. Jie ir nuspręs, kaip pasielgti su nusižengusiu etikai nariu.
11. Rašant žinutes, draudžiama naudoti keiksmažodžius, necenzūrines frazes, įžeidinėti ir (ar) kitaip užgaulioti kitus forumo dalyvius.
12. Rašyti gali tik PRISIREGISTRAVĘ vartotojai, skaityti forumą gali visi.
13. Apie SKANUS: nediskutuojame. Žinutės ir nuorodos į piratinę produkciją bus trinamos be perspėjimo. Asmuo, patalpinęs šio turinio žinutes, gaus įspėjimą. Pasikartojus tokiam atvejui, narys pašalinamas iš „Forumo:.
14. Forume draudžiama užsiimti politine, religine ar rasine agitacija. Taip pat draudžiama niekinti kitakalbius ar kitataučius, nežiūrint į tai, kad ir kaip jie rašančiajam neįtinka.
15. NE Kiekvienas vartotojas turi teise išreikšti nepasitenkinimą dėl tinklapio vystymosi, išvaizdos ir informacijos gausos jame. Jeigu neprisidėjai – nėra ko ir skųstis. Pasiūlymus, kaip turi vystytis ir tobulėti mūsų „Forumas“ gali visi, bet ar pasiūlymai tinka, spręs administratoriai.

Taisyklės gali būti keičiamos ir papildomos be atskiro įspėjimo.

Štai ir visos taisyklės. O pagrindinė taisyklė – dalinkitės informacija ir žiniomis draugiškai bei geranoriškai, ir kiti jums atsilygins tuo pačiu.

Gero bendravimo!

Kilus klausimams, prašome kreiptis į šio tinklapio administratorių : shipyard1961@yahoo.com
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin
 
Pranešimai: 5847
Užsiregistravo: Lap 27th, '08, 21:50
Miestas: Gargždai

Grįžti į „FORUMO“ TAISYKLĖS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron