Registracija

Registracija

Standartinė Prunce » Gru 3rd, '08, 12:43

Registracija forume yra nemokama ir savanoriška todėl jeigu galvojate šių taisyklių nesilaikyti - nesivarginkite registruotis.

Užsiregistravimas reiškia sutikimą, kad Jūsų patalpinta medžiaga (tekstinė informacija, nuotraukos ir kt.) svetainės administracijos nuožiūra gali būti panaudota šioje svetainėje ar masinio informavimo priemonėse (straipsniuose/TV laidose) be atskiro sutikimo, nurodant autoriaus vartotojo vardą arba ninką (autoriaus vardas pavardė bus skelbiami tik su jo sutikimu).

Prašome pilnai užpildyti savo registravimosi anketą.
Būtina užpildyti laukelius:
1. Vartotojo vardas (slapyvardis);
Draudžiama vartotojo vardui pasirinkti necenzūrinius, įžeidžiančius žodžius, interneto svetainių adresus, el. pašto adresus ir naudoti spec. ženklus(groteles, dvitaškius, kabutes, etą ir t.t.).
2. El. paštas;
Būtina nurodyti veikiančią pašto dėžutę, nes slaptažodis bus nusiunčiamas į jūsų nurodytą el. paštą. Mes garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą. Administracija pasilieka sau teisę panaudoti dalyvių elektroninio pašto adresus išsiunčiat bendro pobūdžio skelbimus, informaciją susijusią su svetainės pokyčiais, tvarkos pasikeitimais ir pan.
3. Miestas, kuriame gyvenate, ar dažniausiai būnate;
Būtina nurodyti teisingą gyvenamosios vietovės pavadinimą. Jos nenurodžius, registracija nebus patvirtinta. Jei nurodysite neteisingą miestą, išaiškėjus neteisingo informacijos pateikimo faktui, Jūs būsite pašalintas iš „Forumo“. Tačiau, jei Jūsų iki tol rašyta informacija bus naudinga kitiems „Forumo“ dalyviams, iš Jūsų gali būti pareikalauta pataisyti gyvenamos vietos informacija ir Jūs vėl tapsite pilnateisiu „Forumo“ nariu. Jei miestas nebus nurodytas ir gavus įspėjamąją žinutę apie šios informacijos pateikimo būtinumą, praėjus 10 dienų nuo registracijos, vartotojas bus ištrinamas.

Rekomenduojame užpildyti laukelius:
4. Asmeninės svetainės adresą (jeigu turite). Tačiau viešai prieinama Jūsų svetainės nuoroda bus tik tada, kai administratoriai ją patikrins ir leis viešai rodyti. Jei Jūsų tinklalapyje ateityje atsiras nepageidaujama informacija, nuorodos viešinimas bus sustabdytas.
Draudžiama reklamuoti pornografiją, azartinius lošimus ar smurtą propaguojančias svetaines.
5. Pareigos, tai kas esate, jūsų profesija(arba galit nurodyti kad esat studentas, moksleivis),jei be profesijos, tai kuo save laikote;
6. Pomėgiai, trumpai išdėstykit, kas jus domina, nes kiti lengviau atras bendraminčius;
7. Asmeninis parašas, tai žodis ar sakinys, kuriuo norėtumėte filosofiškai patvirtinti savo rašomus teiginius. Galite pasirašyti tarmiškai.
Paraše draudžiama talpinti nuorodas į bet kokią svetainę. Nuorodos į asmeninės svetainės talpinimas aprašytas 4-tame šių taisyklių punkte.
Paveiksliukai asmeniniame paraše:
Tik administracijai sutikus ir patvirtinus
----------------------------------------------------------------------------------
Vartotojus aktyvuoja administratorius(-iai). Kadangi jie irgi žmonės, tai atyvavimas kartais gali užtrukti iki kelių dienų (ypač savaitgaliais) todėl nepulkite registruotis iš naujo. Jeigu kas nepavyko ir netyčia susikūrėte kelis vartotojus - informuokite administraciją apie klaidą. Ačiū už supratimą.

Dalyvių rangai:
Lankytojas:
Dalyvis, kuris nerašo žinučių, tačiau pastoviai lankosi mūsų „Forume“
Naujokas:
Naujas, mums nežinomas asmuo, kuris nori ne tik skaityti, bet ir pristatyti savo daromus modelius, pasidalinti savo žiniomis su kitais, gauti jam reikalingą informaciją. Jiems suteikiamas dviejų temų limitas, kuriose jis galės pristatyti savo gaminamus modelius, užduoti klausimus, gauti atsakymus ir kitą jam rūpimą informaciją. Kitose temose jis negalės reikštis.
Modeliuotojas:
Dalyvis, pristatęs nors vieną, pilnai užbaigtą modelį mūsų svetainėje, gauna beveik visas kitų narių teises. Jis galės kurti naujas temas, atsakyti į bet kuriuos užklausimus bet kurioje temoje, dalyvauti diskusijose. Jo teisės bus apribotos tik tuo, kad jis neturės galimybės kurti daugybę temų.
Kiekvieno nebaigto modelio tema artins jį prie grįžimo į „Naujokų“ grupę.
Ekspertas:Labai „Forumui“ nusipelnęs asmuo, kuris nekelia jokių abejonių „Forumo“ valdžiai. Beveik dievas.
Moderatorius:
Tas, kuris priartėjo prie „dievų“ tiek, kad jis tapo išrinktuoju, turi daug neįsivaizduojamų galių, neprieinamų eiliniams "Forumo" nariams.
Administratoriai:
Jų žodis neginčijamas ir galutinis. Joks teismas, jei „prisidirbsite“, nesugrąžins Jūsų į mūsų „Forumą“, jei „nepritikote“ prie kompanijos. Tačiau tai nereiškia, kad protingi ir naudingi „Forumui“ pasiūlymai neras atgarsio mūsų protuose ir širdyse.

Nesilaikantys šių taisyklių vartotojai paprasčiausiai nebus aktyvuojami arba bus ištrinami.

Jeigu nesulaukiate vartotojo vardo atyvavimo, bet manote, kad anketą užpildėte pagal šias taisykles - parašykite el.laišką administracijai.
shipyard1961@yahoo.com
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin
 
Pranešimai: 5844
Užsiregistravo: Lap 27th, '08, 21:50
Miestas: Gargždai

Grįžti į „FORUMO“ TAISYKLĖS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron