"Forumo" įdomybės ir naujienos.

"Forumo" įdomybės ir naujienos.

Standartinė Prunce » Kov 2nd, '09, 11:39

Na, įdomybių, kol kas, nebus. Tik vat - naujiena - ją, tikriausiai, jau pastebėjote ne vienas. Kai kuriuose postuose atsiranda raudonų raidelių. Tai - Jūsų padarytos (sąmoningai ar ne) klaidos, kurios pažeidžia "Forumo" taisyklių kai kuriuos punktus. Jos - tik pataisytos ir per "edit" mygtuką galite visą tai grąžinti į normalų šriftą. Bet, jei žinutėje iš kelių žodžių, bus keli taisyklių pažeidimai, atsiras prierašas su pažeistų punktų sąrašu. Čia jau taisyti nieko negalėsite. Jis bus kaip oficialus įspėjimas "be įrašymo į bylą". Po 10 dienų tas prierašas bus panaikintas. Jums, kuriems bus parašytas toks įspėjimas, bus išsiųsta asmeninė žinutė, į kurią reikės atsakymo iš Jūsų.
Suprantu, kad daugelis registravosi net neskaitę taisyklių. Tačiau mes nenorime, kad "Forume" įsigalėtų betvarkė, anarchija ir kitos blogybės... Siekiant užkirsti tam kelią, imamės prieš pažeidimus kol kas lengvų priemonių. Tačiau, joms kartojantis, tos priemonės griežtės. Todėl, prieš spaudžiant mygtuką "Siųsti", rekomenduojame porą kartų perskaityti tai, ką parašėte. Siūlome "susidraugauti" su lietuviškomis raidėmis, skyryba. Tai Jums pravers ne tik "Forume", bet ir gyvenime. Kaip toj dainoj: "Lietuviais esame mes gimę, lietuviais ir turime mes būt". Kas kitas puoselės mūsų pačių kalbą, jei ne patys? Jei, registruodamiesi, neskaitėte taisyklių, ne pro šalį dabar perskaityti. Tai užims tik kokias 10 - 20 minučių. Juk, registruodamiesi, sutikote laikytis to, ko neperskaitėte. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Taisyklės nėra tokios, kurių neįmanoma laikytis. Jei Jums kyla sunkumų su lietuviškomis raidėmis ("Bernardas" rašo ne iš Lietuvos, ...) praneškite man asmenine žinute. Tada Jūsų žinutėse "nedygs raudonikiai" - jos bus pataisomos. Tačiau pasiteisinimas iš Lietuvos "Mano kompiuteris/telefonas nespausdina tokios ir tokios raidės" - ne pasiteisinimas.
Kad jokių "giminysčių", "pažįstamų" nebus, rodo ir tai, kad keletas "raudonikių" išdygo ir mano žinutėse. Jų aš specialiai netrinsiu: tegul lieka kaip įrodymas, kad tobulų nėra. Kai kam atrodo, kad šis "Forumas" - vos ne "švogerių" kompanija. Taip nėra. Aš ir tie, kas visą šį reikalą "užkūrė" - modeliavimo "ligoniai", visiškai nenorintys pasveikti. Intrigų buvo visur ir visada. Jų neišvengsime ir mes. Skubotų sprendimų - taip pat. Bet, jei tokių bus ateityje (dabartyje - jau yra) - norime išgirsti motyvuotus argumentus: kodėl taip atsitiko. Tai padės ne tik Jums, bet ir mums suprasti ką ne taip darome. Konstruktyvi ir pamatuota kritika visada bus čia gerbiama. Tačiau sprendimai: "trenkiu durimis tik todėl, kad garsiai suskambėtų" - ko jie verti?
Tai kad taisykime kalbą ir rašybą. Kuo teisingiau Jūs (ir aš) rašysime, tuo mažiau raudonuos mūsų žinutės. Gerbkime kitus ir patys būsim gerbiami.
Trumpai - tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Re: "Forumo" įdomybės ir naujienos.

Standartinė Prunce » Kov 17th, '09, 09:35

Kaip, tikriausiai, pastebėjote, "Bendrose temose" atsirado nauja skiltis. Joje mes talpinsime brėžinius ir nuotraukas, susijusias su Lietuvos visų laikų technika, architektūra, uniformomis, ekipuote ir t. t. Tačiau brėžiniai ir visa kita informacija bus talpinama atskiroje failų keitykloje, į kurią ne kiekvienas turi priėjimą. Todėl geriausia būtų, kad visą tą informaciją, kuria norite pasidalinti, siųstumėte man, o aš ją sutvarkysiu ir sudėsiu į vietas. Vėliau temose įdėsiu nuorodas, pagal kurias visi turės priėjimą prie tos informacijos. Tikimės, kad ten sukaupta informacija padės modeliuotojams, gaminantiems lietuviškos technikos modelius.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Re: "Forumo" įdomybės ir naujienos.

Standartinė Prunce » Spa 2nd, '09, 11:44

Ryšium su tuom, kad Forume padaugėjo "nesankcionuotos" reklamos, greitu laiku bus įvestas rankinis narių aktyvavimas. Ir tas aktyvavimas gali užtrukti nuo 1 valandos iki 5 - 6 parų (priklausomai nuo administratorių užimtumo). Nors beveik kas vakarą prisėdu prie Forumo tvarkymo, bet niekas negali garantuoti, kad kada nors neišvyksiu porai - trejetui dienų ten, kur nebus galimybės prisijungti. Tai daroma siekiant apsaugoti Forumo narius nuo nepageidautinų žinučių, kurios dažniausiai talpinamos kur papuolė. Be to, numatoma įvesti grupių sistema pagal rangus. Atsiprašome už galimus laikinus nepatogumus. Grupių teisės bus nustatytos pagal taisyklėse esančias rangų teises. Todėl nenustebkite naujokai, kad kai kur negalėsite rašyti be administratorių sutikimo. O "Lankytojų" teisės ir statuso neturinčių narių teisės bus beveik nulinės - peržiūrėti, bet nieko nerašyti. Gal ir per griežtai, bet, kai pradeda į modeliuotojų Forumą "lysti" Viagros, sekso puslapiai... Tam turi būti ir bus užkirstas kelias. Todėl, jei norite būti pastoviais mūsų Forumo naudotojais arba bent jau lankytojais, prašome dar kartą persiskaitytio taisykles ir jų laikytis. Ir nenustebkite, jei vieną gražią dieną Jūsų veiksmai bus įsprausti į teises, atitinkančias Jūsų rangą. Visa tai daroma mūsų ir Jūsų labui.
Tai tiek
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Grįžti į SVETAINĖS NAUJIENOS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias