Prisistatymai

Re: Prisistatymai

Standartinė Antanas Povilaitis » Geg 7th, '10, 18:11

Sveikas. Smagu girdėti, kad net "indėnų gentis" modelizmas užvaldė :lol: . Nekantriai lauksiu kokios nors simpatiškos "kanojos" . Taip, kad prašom į mūsų "balą" :D .
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas

Standartinė Kestas » Geg 14th, '10, 17:48

Antanas Povilaitis rašė:Sveikas. Smagu girdėti, kad net "indėnų gentis" modelizmas užvaldė :lol: . Nekantriai lauksiu kokios nors simpatiškos "kanojos" . Taip, kad prašom į mūsų "balą" :D .

dėl kanojos nežinau :) bet ispanu frigata parodysiu,neužilgo pradėsiu gmyba ;)
Kestas
Modeliuotojas

Standartinė Saldas » Vas 17th, '11, 00:02

Sveiki. Mano vardas Dainius. Visa istorija apie vaikystę ir modelizmo pradžią aprašyta Slatkaus prisistatyme. Net gimomo data atitinka, nes esam broliai dvyniai. Skirtumas tik tas, kad aš ir likęs neprofesionalus modeliuotojas, tas toks "tekšt, šlept" nuo vaikystės. Paskutiniu metu jau seniai kažką klijavau, bet pradėjau domėtis modelizmu labai rimtai, skaitau daug informacijos internete, pats broliukas labai pataria. Kitaip negaliu, nes brolis kažkokiu stebuklingu būdu nusipirko du labai sunkiai gaunamus Revelio "Cutty Sark" 1:96 ir vieną padovanojo man. Kol kas dar nepradedu jo, ieskau panasaus mastelio (1:96 - 1:100) modelio pasibandymui. Tikiu, kad turint daug noro ir kantrybės galima gražiai padayt modelį net neturint milžiniškos patirties.
Saldas
Naujokas

Standartinė slatkus » Vas 17th, '11, 19:04

Skaitau ir stebiuosi. Ne tik kad į modelizmą rimtai žiūrėti pradėjai, bet dar ir lietuviškas raides naudoji. O čia tai jau didelis pažengimas. :D Smagu, kad Pranas visiems velnių išrašo kurie švepluodami lietuviškai rašo. Didelis dėkui Jums už tai. O jeigu broli dar ir klijuosi, o ne taip kaip aš, tik informacijos ieškosi, tai žiūrėk gal ir koks modelis bus sukonstruotas. :roll:
slatkus
Naujokas

Standartinė DarkMeiun » Rgp 3rd, '11, 15:00

Sveiki. Kiek matau, seniai kas ir berašė šioje temoje. Bet naujų žmonių reik visur :) , taigi pradėsiu. Esu Tadas iš Klaipėdos, modeliavimo patirties labai daug neturiu. Esu tai modeliuotojas tai ne :D. Labai priklauso nuo laisvo laiko kiekio. Pirmąjį modelį surinkau gal kokių 5 metų, Kalėdom gavau dovanų karietos modelį (jei rasčiau kur nors, galėčiau parodyt foto). Nežinau nei gamintojo, nei pavadinimo. Po to buvo pertrauka, kol netyčia knygyne neužtikau kartoninio modelio viena numerį. Dabar bijau suklyst: 1999 metais tai buvo mi - 28 (buvo lietuviškas žurnalas, berods, vadinos "Modeliuotojas:, turiu namie viršelį, patikslinsiu grįžęs). Tai buvo vienas prie vieno kopija GPM 065 (tik išverstas į Lietuvių kalbą). Gal dėl to tik vieną numerį temačiau. Na suklijuot tai suklijavau, patirties nelabai buvo, tai aibę klaidų pridariau (jei bus norinčių, galima ir foto įdėt, kad įvertint tą baisų kūrinį). Tada užtikau "Modelis ir Erdvė", turiu beveik visus numerius, išskyrus, berods, paskutinįjį. Pilnai suklijuotas tik vienas modelis: Ka-50 ("Modelis ir Erdvė" trečiasis numeris). Kiti pradėti (ir nukentėję nuo katino,kuris vieną naktį sugalvojo "pažaisti" ant mano darbo stalo :(). Klaidų taip pat būta (kai kurios dėl skubėjimo, nes labai norėjau dėdei parodyt baigtą, tai visas klijavimo procesas truko 4 dienas - galėsiu taip pat pateikt foto). Taip pat yra ir keli plastikiniai modeliai "Su-27" ir panašūs. Domėtis modeliais nenustojau, tik vis koją kišdavo laiko stoka (na dabar kiek kiša koja dvi darbobietės, bet, kai mokslai baigti, kiek laisvesnio laiko yra). Dabar tik belieka nuspręst, ką sekantį klijuot, ar ką nors iš "Modelis ir Erdvė", ar plastikinį Tamiya'os "Pibbler", kuris renka dulkes jau kokie 3-4 metai, taip pat po truputi renkuosi (tiek pinigus tiek valią :D) Tamiya'os CVN-65 "Enterprise" 1:350. Tikiuosi daug ką sužinot šiuose forumuose, gal ką ir pats pridėt.
DarkMeiun
Naujokas

Standartinė Linas » Rgp 4th, '11, 12:25

DarkMeiun rašė:Pirmąjį modelį surinkau gal kokių 5 metų, Kalėdom gavau dovanų karietos modelį (jei rasčiau kur nors, galėčiau parodyt foto). Nežinau nei gamintojo, nei pavadinimo.

http://forum.myriga.info/index.php?showtopic=715&st=260
Nieko neprimena? ;)
Vartotojo avataras
Linas
Modeliuotojas

Standartinė DarkMeiun » Rgp 4th, '11, 13:54

kaip tik tą žalią ir turėjau :)
DarkMeiun
Naujokas

Standartinė BumBol » Rgp 8th, '11, 20:11

Noriu foto į MI-28 paveizėti. Galima? ;)
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė DarkMeiun » Rgp 11th, '11, 14:42

grįžęs iš darbo nufotkinsiu, bet nelabai gerai išlikęs po katino, ir dar tai kad tai buvo pirmas mano klijavimas rimtesnis, beje pasitaisysiu tas žurnalas buvo 1997 metais tai dabar įdomu kas nuo ko kopijavo :D na dar tai, kad man tada buvo 11 metų super kokybes klijavimo nesitikekit :D
DarkMeiun
Naujokas

Standartinė tomux30xxx » Rgs 30th, '14, 22:03

Aš maniau modelizmas mirė bet prieš pusmeti gera buvau gimtadieni ir pamačiau lėktuviuką.ir susirgau liga modeliuotoju dar negaliu saves vadinti.bet pobiski progresas yra .esu iš palangos gyvenu klaipėdoje visai šalia parduotuvės modeliukų.gyvenime esu linksmas draugiškas ir vokiškos technikos gerbėjas.modelizmas biški siejasi su mano profesija suvirntojas.tai tiek .baiginėju juodaji sakala.suklijavau meserchmita bet jis nukentejo.ir nesenai baigiau admiral kuznecov.tai tiek dalinkimės
tomux30xxx
Naujokas

Ankstesnis

Grįžti į APIE SAVE

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias