BAIGTA. Renault R - 17 FT (Technikos Virtuozas Nr.5) 1: 25K

Re: Renault R - 17 FT (Technikos Virtuozas Nr.5) 1: 25K

Standartinė Lapinas » Bir 24th, '09, 21:40

Na matot :), šio modelio gamybos nepublikavau niekur (išskyrus savo tinklaraštį), nes smarkiai abejojau ar aš jį baigsiu :oops:. Kadangi pačioje pradžioje jis man kiek baugokai atrodė :roll: dėl visų savo klaidų.
Tačiau verdiktas apie jį būtų toks - jame gerokai gerokai mažiau "projektavimo kliurkų" nei "Lituanicoje", todėl manau, kad kiekvienas modeliuotojas turintis bent kiek patirties sugebės jį surinkti (o jeigu remsitės kitų modeliuotojų patirtimi tai iš vis bus kone "pasaka" :) ) O vikšrai, drįsčiau teigti, jog buvo pakankamai lengva vieta, palyginti su kitkuo :D

Technikos Virtuozas tobulėja su kiekvienu savo modeliu!! Viliuosi, kad jis kada nors vėl atgis... :)
Vartotojo avataras
Lapinas
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Bir 24th, '09, 21:51

Ačiū už gana aukštą mano darbo įvertinimą. Dėl "TV" nežinau, bet Lietuvoj gimsta naujas žurnalas ir iki mūsų konkurso jis turėtų pasirodyti viešumoje.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Lapinas » Bir 24th, '09, 22:55

Prunce rašė:Ačiū už gana aukštą mano darbo įvertinimą. Dėl "TV" nežinau, bet Lietuvoj gimsta naujas žurnalas ir iki mūsų konkurso jis turėtų pasirodyti viešumoje.
Tai tiek

Ohohoho, lauksiu.... naujojo žurnalo pasirodymo :) Įdomu kokius modelius jisai slepia :D
Vartotojo avataras
Lapinas
Modeliuotojas

Standartinė vilmis » Bir 25th, '09, 11:20

Sveikinu baigus modeli ir su geležinę kantrybę :D
vilmis
Modeliuotojas

Ankstesnis

Grįžti į STENDINIŲ MODELIŲ KONKURSAS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias