II Konkurso tema

Re: II Konkurso tema

Standartinė gede » Vas 1st, '10, 18:32

Jo, lietuviškoj temoj, gausim krūva anbo, ir šerno zil-ą, nes daugelį dalykų(modelių) gautum daryti nuo nulio, nes tiesiog nebus pagaminta ar atspausdinta popieriuje, ar plastike. O nulininkų tai pas mus "dauguma", Prunce ir A.Povilaitis ;)
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 669
Užsiregistravo: Lie 11th, '09, 18:50
Miestas: Panevėžys

Re: II Konkurso tema

Standartinė Antanas Povilaitis » Vas 1st, '10, 20:22

Manęs neskaičiuokit čia :lol: . Nedalyvausiu. ;)
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: Gru 18th, '08, 00:07
Miestas: Šilutė

Re: II Konkurso tema

Standartinė Prunce » Vas 4th, '10, 09:59

Na, lietuviška tema konkursą kaip tik baiginėjam. Dalyvių nebuvo gausiai. Todėl manau, kad antro konkurso ta pačia tema nedarysim. Apie burlaivius - per siaura tema - kiek jų ir kas darys? Europa I - XX amžiai - per plati. Kažkaip domina pagal raidę ir II Pasaulinis karas. Bet ir jos gana plačios. Aš siūlau dvi temas:
1. Konfliktai Europoje 1933 - 1939.
2. (Kiek siauresnė) 1939 rugsėjis.
Manau, kad abiem temom modelių tikrai pakankamai išleista. Apie plastikinius tai iš viso net kalbėt nėra ko - visko tiek prigaminta, kad akys raibsta... :D Gaila tik kad burininkams čia ne tiek daug erdvės, bet, kaip išimtį galima daryti valstybių, dalyvavusių tuose įvykiuose burlaivių modelius ("Dar Pomorza", "Gorch Fok" (vėliau - "Tovarišč"), "Paduja" (vėliau - "Kruzenštern")).
Be to, pasigendam aktyvumo siūlant temas. Negi ir vėl turėsime vieni spręsti... :D
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin
 
Pranešimai: 5848
Užsiregistravo: Lap 27th, '08, 21:50
Miestas: Gargždai

Re: II Konkurso tema

Standartinė gede » Vas 4th, '10, 10:51

Prunce rašė:1. Konfliktai Europoje 1933 - 1939.
2. (Kiek siauresnė) 1939 rugsėjis.
, ta antroji, tai apimtų visą WW2, ar būtent tik jo pradžios laikotarpį? Ta prasme, kaip pvz.; T-34 jau nebe pakliūtų į šią kategorija? Gal imkim tą platesnę(33-39), laivynas, aviacija tais metais daug modelių(išleistų įvairiais gaminiais) gavo, paskum gi tik daužė ;) . O ir ta raidė, dar dalį galimų kandidatų atfiltruos. siūlyčiau abu varijantus laikyti darbiniais, o apsisprendus(jei tai bus priimta) dėl raidės, pažiūrėti ką mes galėsim-norėsim daryti, ir esant reikalui, temą konkrečiau pakoreguoti.
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 669
Užsiregistravo: Lie 11th, '09, 18:50
Miestas: Panevėžys

Re: II Konkurso tema

Standartinė Povilas » Vas 4th, '10, 14:48

Aš prie Prano pateiktų likčiau link.:
1. Konfliktai Europoje 1933 - 1939.
Nes tema labai plati karo skilčiai (t.y. vokietijos ginklavimasis ir t.t.). O laivų burinių ne per daugiausiai, bet už tat pilna karo laivų :o .
Vartotojo avataras
Povilas
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 291
Užsiregistravo: Gru 7th, '08, 16:21
Miestas: Druskininkai

Re: II Konkurso tema

Standartinė sauron » Vas 4th, '10, 15:22

Sveiki, aš manau kad vėl truputi nukrypstam, ką turiu omeny? Nenorim per siauros temos, bet pvz.: ww2 per platu, jei tai per platu tai susiaurinus temą iškart darom išimtis, arba planuojam pakeitimus vėlesniam laikui. Visi lyg ir norėtų didesnio aktyvumo bet bijo per plačios temos, kur logika? Aš siūlau išvis kiekvienam dalyviui daryti bet kurio laikotarpio vieną konkursini modelį (neliktų jokių interesu konfliktų, o ir visi ras ką padaryt iš savo saugyklų, nebūtinai puolant į parduotuves - reik suprast krizė dar nepraėjo). Suprantama sunku po to bus vertinti, bet juk ir taip nelengva vertint vienam konkurse ir plastmasę, ir nulinuką, ir popierių. Ta pati ww2 tema labai plati kas irgi leidžia manyti kad toks konkursas bus daug gyvybingesnis, o tai reiškia kad forumas taip pat. Tai tik mano nuomonė, visus čia rašančius gerbiu ir nieko nenoriu įžeisti ar pan.
sauron
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Bir 18th, '09, 19:57
Miestas: Klaipėda

Re: II Konkurso tema

Standartinė gede » Vas 4th, '10, 16:02

sauron rašė: Aš siūlau išvis kiekvienam dalyviui daryti bet kurio laikotarpio vieną konkursini modelį (neliktų jokių interesu konfliktų, o ir visi ras ką padaryt iš savo saugyklų, nebūtinai puolant į parduotuves - reik suprast krizė dar nepraėjo).
tokiu atveju, konkursas netektų prasmės, ir taip forume meistravojam, bet kuriam laikotarpiui, imam visą forumą ir vertinam :)
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 669
Užsiregistravo: Lie 11th, '09, 18:50
Miestas: Panevėžys

Re: II Konkurso tema

Standartinė Nerijus » Vas 4th, '10, 19:14

Net pačiam juokas suėmė kai paskaičiau apie I konkursą... Pasiūliau daryti tokios pačios tematikos... :roll:
Nerijus
Naujokas
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: Kov 24th, '09, 10:26
Miestas: Peterborough, Anglija

Re: II Konkurso tema

Standartinė Antanas Povilaitis » Vas 4th, '10, 22:22

Prunce rašė:Na, lietuviška tema konkursą kaip tik baiginėjam. Dalyvių nebuvo gausiai. Todėl manau, kad antro konkurso ta pačia tema nedarysim. ........


O pamastėte, kodėl taip? Išvadas padarėte? Trukt už vadžių, vėl iš pradžių ;) . Galiu ramiai pasakyti, rezultatas bus vėl toks pat . Ir palikit tas temas ramybėje :evil: .... Pateikite nors vieną realų ir reikšmingą faktą, kurį nulėmė temos buvimas praeituose konkursuose? Kaip priklauso modelio vertė, kokybė, technologija, modeliuotojo sugebėjimai, noras dalyvauti, masiškumas - būtent nuo konkrečios temos. Praėjęs Viniaus konkursas temos neturėjo. Ir ką, jis buvo prastas? Kvailystės visa tai. Temų trūksta.Prašau: "Landsbergio ereliai", "Brazausko kilvateryje" ir t.t. ir t.t.... Tai kuo varžysimės? Kas geriau dioramą su Landsbergiu ant L-39 "sukals", ar "Partizaną" Brazauskui "fanieros" beieškantį drošim? Ideologijų pasiilgom?
Koks skirtumas, kas ką daro? Sugrupuojam pagal medžiagas, grupes, mastelius ar dar kaip kitaip, ir žiūrim, kas tiksliau, geriau, išradingiau padarė. Štai ir visa esmė. Ir bus visi laukiami su savo numylėtais darbeliais, ir planai niekam negrius, ir dalyvių atsiras :lol: . Kaip sakydavo vienas veikėjas: "galva reikia Šura, galva..." . Ar kažką panašaus...

Prunce rašė:Be to, pasigendam aktyvumo siūlant temas. Negi ir vėl turėsime vieni spręsti... :D
Tai tiek


Keistas pastebėjimas ;) . Visam pasaulyje, visais laikais, visose tautybėse konkursus rengia, rengdavo ir rengs tokie veikėjai - vadinami "organizatoriais". Užpuolus "konkurso rengimo" epidemijai, jie nustato, vietą, laiką, taisykles ir prieštaraudami visiems gamtos dėsniams sugeba gauti prizus. Kaip taisyklė, dalyviai šitą "šventą reikalą" sudrumsčia tik savo dalyvavimu ir begėdišku prizų "susigrobimu". Paprastai, dalyvių pagyros ar kritika konkursui, kuriam laikui "pagydo" organizatorius :lol: . Deja - "liga" beviltiška. Taip, kad klausimas ne mums ;) .
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: Gru 18th, '08, 00:07
Miestas: Šilutė

Ankstesnis

Grįžti į STENDINIŲ MODELIŲ KONKURSAS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron