I Stendinių modelių konkurso balsavimas ir rezultatai

Re: I Stendinių modelių konkurso balsavimas ir rezultatai

Standartinė Antanas Povilaitis » Kov 9th, '10, 14:26

Na dėl taškų skaičiaus ir kas ten į pirmą kriterijų vietą ar antrą nesiginčysiu.Aš kalbėjau apie principą ir tai buvo tik pavyzdys. Čia jau kaip sakoma, "kaip panelei patogiau" ir nesiginčysiu.
O va dėl šito :
Taigi, laikausi nuomonės, kad reikia apriboti ne tik modelių skaičių, bet ir tai, kiek jie padaryti starto metu. Kadangi mūsų konkursas yra ne tik gatavo modelio pademonstravimas, bet ir jo surinkimo proceso parodymas, tai, manau, kad visiems reikia sudaryti vienodas arba labai panašias sąlygas. Siūlau konkurse, be pradedamų konkurso starto metu modelių, leisti dalyvauti tik tokius pradėtus modelius, kurie yra pradinėje gamybos stadijoje ("Slatkus" "Wasa"). Taip modelių registravimo laiką riboti (iki konkrečios datos).
, tai jau ginčysiuosi :) .
Taigi proceso demonstravimo nieks neatšaukia. Beveik visi fiksuoja modelio gamybą.Kas daugiau, kas mažiau bet tai daro. Galų gale koks skirtumas, jei to ir nedarė, bet dalyvauja. Juk gamybos procesas bus vis tiek vertinamas.Jei jis bus skurdus ar jo nebus, tai ir balas bus mažas. Ir kiekvienas laisvai rinksis, dalyvauti ar ne, žinodamas kad tokiu atveju šansu į prizą jau nelabai yra.Nebent teoriškai. Pvz. aš CSS David gamybos aprašymą padariau vos ne po metų. Ir ką, jis nuo to blogesnis, ar modeliui kas nuo to blogiau?
Dėl "pradinės gamybos stadijos" nesutinku. Terminas nelabai ką sakantis ir nesuprantu ką duodantis? Pvz. man pradinė stadija, tai darbas su brėžiniais ir visa informacija, kitam - surinktas ir švariam dažymui ar dangų klijavimui parengtas karkasas ir t.t.. Tai viena. Antra, kodėl toks modeliuotojas, nieko blogo nepadaręs, tampa priklausomu nuo kažkieno kito sprendimų ir iš vis ar reikia tų sprendimų? Kodėl jis turi maldauti? Ką, ar visi norintys į konkursus netelpa?
Kas iš tokio apribojimo? Du dalykai tikrai: mažiau dalyvių ir prastesnė kokybė. Dar - privalomai ilga konkurso trukmė. Tai irgi blogai, nes ir pamiršti, kad jis vyksta ;) . Taip sakant mažai veiksmo ir dinamikos. Naujų modelių atsiras daugiau? Figuški:). Gal tų, kas dėl konkurso meta pradėtą ir daro naują padaugės.Vargu. Kiek tokių yra, panašiai tiek ir bus. Ir ar nuo to geriau kam nors. Na nerandu aš čia pliusų jokių. Nors ir stengiuosi :) . Šiaip toks konkursas turėtų trukti max 6 mėn.. Ir tai, man atrodo per daug. Kas nespės šitam, galės sudalyvaut kitame. Kažkas spės net dviejuose ir tai bus žymiai geriau.
Taigi, tik vienas dalykas skatins pristatymų ir modelių kokybę ir vystymąsi.Tai konkurencija.Visi tokie ribojimai, veiks tik priešingai. Jų turi būti, bet minimaliai mažai ir gerai pasvertų.
Su registravimo laiko ribojimu sutinku. Bet jį siūlyčiau palikti maksimaliai ilgą.Pvz. nebeleisti likus 30 d. iki konkurso pabaigos. Manau per tiek dar galima ir kažkokį modelį ir aprašymą padaryti .
Jokių argumentų, kaip daro lenkai, turkai ar marsiečiai nepriimu :lol: . Darom taip, kaip reikia ar geriau mums...

P.S. Dėl nuotraukų skaičiaus aš per skubėjimą suklydau Pranai :) . Jų turi būti 6 . Priekis, galas, viršus, apačia, kairė, dešinė. Čia minimumas.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas

Ankstesnis

Grįžti į STENDINIŲ MODELIŲ KONKURSAS

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias