Konkurso taisyklės

Konkurso taisyklės

Standartinė Prunce » Rgp 28th, '09, 20:51

Norėdami paskatinti didesnį domėjimąsi mūsų leidyklos modeliais, nusprendėme padaryti konkursą geriausiam "Ypopliarchos Troupakis" modelio surinkimui. Jūs klijuojate pirmą mūsų modelį, rašote jo gamybos pristatymą ir kažkas vienas laimi prizą - vieną iš trijų sekančių mūsų leidyklos modelių. Antros ir trečios vietos laimėtojai gaus specialius diplomus (pirmos - taip pat). Konkurso terminas - 2009. 09. 01 - 2010. 03.01. Mus domina rasti netikslumai (jei tokių dar liko), technologiniai sprendimai. Jei bus daugiau, kaip 5 suaugę ir 3 jaunimo iki 19 metų modeliuotojai, gali būti skiriami du atskiri prizai. Reikalavimai surinkimui: kiekviena detalė (laivo modelio, ne leidinio - patranka, antstatas, torpedinis aparatas ir t.t) turi būti pristatyta ne mažiau, kaip dviem nuotraukomis. Žinoma, mažų užtenka ir po vieną. Taip pat pageidautina galutinė fotosesija su pasidalinimu įspūdžiais apie leidinį ir jo surenkamumą. Kiekvienas dalyvis turi susikurti savo temą, kurios pavadinime nurodomas nikas, dalyvio amžius. "Ypopliarchos Troupakis" modelį galima įsigyti čia: http://www.kvaksiuk.com/shop-eu/
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin
 
Pranešimai: 5848
Užsiregistravo: Lap 27th, '08, 21:50
Miestas: Gargždai

Re: Konkurso taisyklės

Standartinė Povilas » Rgp 29th, '09, 09:34

Turiu klausimą, galima taikyti, bet kokias nesportinęs technologijas? t.y pūsti karkasą makrofleksu ar iklijuoti pulplasti, o paskui špaklioti ir t.t. Ar rinkti viską kaip instrukcijoje?
Vartotojo avataras
Povilas
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 291
Užsiregistravo: Gru 7th, '08, 16:21
Miestas: Druskininkai

Re: Konkurso taisyklės

Standartinė Prunce » Rgp 29th, '09, 10:01

Geriau būtų, kad renkamas taip, kaip numatyta leidinyje. Tačiau antrinę apkalą galima padaryt ir paglaistyti - tai nebus nusižengimas. Jei kas padarys ir pilnai perdažytą variantą, už minusą neskaitysime. Mums svarbu įsitikinti, kad viską padarėme taip, kaip reikia. Ir kad ne tik mūsų rato žmonės gali šį modelį surinkti. Tokius konkursus, ko gero, darysime su kiekvienu mūsų leidžiamu modeliu. Toliau prizai gali ir gerėti.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin
 
Pranešimai: 5848
Užsiregistravo: Lap 27th, '08, 21:50
Miestas: Gargždai


Grįžti į "W.M.C models" konkursas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias