Puslapis 11

Konkurso taisyklės

StandartinėParašytas: Rgp 28th, '09, 20:51
Prunce
Norėdami paskatinti didesnį domėjimąsi mūsų leidyklos modeliais, nusprendėme padaryti konkursą geriausiam "Ypopliarchos Troupakis" modelio surinkimui. Jūs klijuojate pirmą mūsų modelį, rašote jo gamybos pristatymą ir kažkas vienas laimi prizą - vieną iš trijų sekančių mūsų leidyklos modelių. Antros ir trečios vietos laimėtojai gaus specialius diplomus (pirmos - taip pat). Konkurso terminas - 2009. 09. 01 - 2010. 03.01. Mus domina rasti netikslumai (jei tokių dar liko), technologiniai sprendimai. Jei bus daugiau, kaip 5 suaugę ir 3 jaunimo iki 19 metų modeliuotojai, gali būti skiriami du atskiri prizai. Reikalavimai surinkimui: kiekviena detalė (laivo modelio, ne leidinio - patranka, antstatas, torpedinis aparatas ir t.t) turi būti pristatyta ne mažiau, kaip dviem nuotraukomis. Žinoma, mažų užtenka ir po vieną. Taip pat pageidautina galutinė fotosesija su pasidalinimu įspūdžiais apie leidinį ir jo surenkamumą. Kiekvienas dalyvis turi susikurti savo temą, kurios pavadinime nurodomas nikas, dalyvio amžius. "Ypopliarchos Troupakis" modelį galima įsigyti čia: http://www.kvaksiuk.com/shop-eu/

Re: Konkurso taisyklės

StandartinėParašytas: Rgp 29th, '09, 09:34
Povilas
Turiu klausimą, galima taikyti, bet kokias nesportinęs technologijas? t.y pūsti karkasą makrofleksu ar iklijuoti pulplasti, o paskui špaklioti ir t.t. Ar rinkti viską kaip instrukcijoje?

Re: Konkurso taisyklės

StandartinėParašytas: Rgp 29th, '09, 10:01
Prunce
Geriau būtų, kad renkamas taip, kaip numatyta leidinyje. Tačiau antrinę apkalą galima padaryt ir paglaistyti - tai nebus nusižengimas. Jei kas padarys ir pilnai perdažytą variantą, už minusą neskaitysime. Mums svarbu įsitikinti, kad viską padarėme taip, kaip reikia. Ir kad ne tik mūsų rato žmonės gali šį modelį surinkti. Tokius konkursus, ko gero, darysime su kiekvienu mūsų leidžiamu modeliu. Toliau prizai gali ir gerėti.
Tai tiek