Taisyklės

SVARBŪS PRANEŠIMAI
TEMOS

Re: Taisyklės

Standartinė Prunce » Vas 10th, '11, 23:30

O aš siūlyčiau pakreipti klausimą kitaip - ar iš viso verta daryti konkursus virtualioje erdvėje? Mano nuomonė tokia - temos nebuvimas turėjo "atpalaiduoti" rankas visiems, kurie mėgsta pasivaržyti. Deja, to neįvyko. O ir tie, kurie pradėjo konkursinius modelius su laiku juos "pristabdė", nes realiai niekas nevyko. O koks įdomumas rengti virtualų būrelio konkursą, kai mes galime surengti realų Gargždų konkursiuką, kuris tikrai nebūtų prastesnis už kai kuriuos oficialius? Peržvelkime užsiregistravusius dalyvius: 3 iš mūsų būrelio, 3 iš likusios Lietuvos. 2 iš modelių "mirė" net neprasidėję. Taip, mūsiškiai, pamatę, kad nelabai kas juda (tame tarpe ir aš), gana ilgai laukė kokių nors gyvybės ženklų. O. kol lauki, buvo daromi kiti, svarbesni modeliai. Juk vien su savais konkuruoti net neįdomu - kiekvienas viską žinom apie vienas kito modelius. Manau, kad prie šio renginuko žlugimo prisidėjo ir tai, kad nebuvo temos. O tai, kad kažkas turėjo pradėtus modelius, negalėjo įtakoti dalyvavimo konkurse - juk buvo leidžiama, administratoriams sutikus, dalyvauti ir su jau pradėtu modeliu. Deja, tokių prašymų leidimams sulaukėme - 0. Paprasčiausiai, bent jau mano nuomonė - reikia daryti pertrauką šioje veikloje (konkursuose) arba daryti kažką paprastesnio: pvz: kiekvienas pradėtas ir per metus pabaigtas modelis su gamybos aprašymu automatiškai dalyvauja Forumo "Metų konkurse", kurio rezultatai suvedami kitų metų pradžioje (ne vėliau sausio pabaigos). Tai niekuo neįpareigotų, o paskatinimas, visgi, būtų. Čia - tik minčių kratinys, o išvadas darysime, kai turėsime ką daugiau aptarti, kai bus daugiau pasisakymų, minčių, pagrindo apmąstymams.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Remis » Vas 11th, '11, 15:50

Pirmiausiai, siūlau prieš rengiant kitą konkursą, užsiduoti sau tikslą - KĄ NORIU KONKURSU PASIEKTI? O tų tikslų gali būti įvairių. Modelizmo populerinimas apskritai, konkretaus forumo populiarinimas, noras pasipuikuoti prieš kitus modeliuotojus ar forumus, "WMC Models" populiarinimas ir t.t ir pan.
Jau turint tikslą, galima pradėti diskusiją apie konkurso temą, taisykles, terminus ir visą kitą. Pavyzdžiui mane, labiausiai "knisa" labai staigus tokių konkursų paskelbimas. Prasideda tada, baigiasi tada... Ne tiek daug čia mūsų yra- galima ir pasiderinti...
Bet vistiek, pirmiausiai turim turėti tikslą...
Neskubėk teisti, skubėk suprasti.
Vartotojo avataras
Remis
Modeliuotojas

Standartinė sauron » Vas 27th, '11, 17:05

Sveiki, nors aš ir labai mažai dalyvauju forume, manau Prano mintis apie "Metų konkursą" labai puiki ir išties niekuo neįpareigojanti (kas yra labai nemenkas pliusas), tai tiek.
sauron
Modeliuotojas

Ankstesnis

Grįžti į Stendinių modelių konkursas 2010

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias