Taisyklės

SVARBŪS PRANEŠIMAI
TEMOS

Re: Taisyklės

Standartinė gede » Bal 3rd, '10, 00:26

Antanas Povilaitis rašė:Gede, man atrodo pats nelabai supranti, ką parašei
Keista, iki šio momento maniau, kad suvokiu ką šneku...
Antanas Povilaitis rašė: Ir dar vienas dalykas. Nebūkime naivūs, galvodami kad forumas, tai mūsų kambario, kur sėdime prie kompo su šlepetėmis ir apatiniais tęsinys ;) . Kol "pieliname" ar klijuojame prie savo stalo, tai galioja. Bet kai išlendame i interneto erdvę - deja nebe. Forumus ir ypatingai konkursus pasižiūri ne vien lietuviai. Pažiūri ir kolegos ir iš kitų pasaulio vietų. Su google vertėju iš bėdos bet ką gali skaityti. Ir kokį "vaizdzialį" pamato? Jau ir taip "gražiai" pareklamuoti esam. Ir ne kartą. Ir raudonuoji paskui pokalbiuose kaip vėžys. Teisiniesi. Kažkas "pachaltūrina', o prilipina tai visiems lietuviams. Gal kažkam tai dzin.Man tai ne.
Tiesa pasakius, man tai dzin, ką ten užsieniuose galvoja. Nesupratau prieš ką ir dėl ko Jūs teisinatės, ir raudonuojate "ten kažkur"?...
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Bal 3rd, '10, 13:52

Na, Antanai, čia ir užlaužei... Tai dabar prie kiekvienos smulkmenėlės kabinėsimės? Nepatinka mažiaiai nukrypimai? Matėte kur nors idealų konkursą? Mes atviri visiems nariams ir visoms jų idėjoms. Tobulumui ribų nėra ir jo pasiekti neįmanoma. Jei jis bus pasiektas - veikla sustabarės (mintys ne mano, o kažkieno išsakytos, tik mano perskaitytos ir persakytos). Tobulumas - visko pabaiga. Suprantama, kad visiems neįtiksi, bet racionalioms Jūsų mintims buvo uždegta žalia šviesa, kuriant šio konkurso taisykles. Tačiau nesakėme, kad jos - galutinės. Ir nuo jų jau nenukrypsime. Kur nėra išimčių - tobulybė. O tobulybė = sustabarėjimas. Antanai, kiek įsivaizduoju, galite ir pats suorganizuoti konkursą. Tai prašau, parodykit mums, nesusipratėliams, kaip tai reikia daryt. Tada turėsime pavyzdį ir galėsim juo sekti. Kol kas einame apgraibomis lietuviško modeliavimo tamsybėse, nieko nesuprantame, nieko nemokame, bet trokštame išmokti ir suprasti. Žydai kažkada taip pat laukė Mesijo. Mes taip pat jo laukiam. Jei Jums viskas puikiai suprantama Lietuvos ir pasaulio modeliavime - vadžios į rankas, veikite. Jūsų organizuotam konkursui - žalia šviesa. Mes tai darome taip, kaip įsivaizduojame esant geriausia. Jūs įsivaizduojat kitaip. Vilnius blogai, Kaunas - dar blogiau, Gargždai - Klaipėda - iš viso nieko neišmano. Net keista, kaip tokia puiki svetainė, kurią Jūs sukūrėte, užstrigo 2007 - 08 metuose net su naujienomis. Kiek pamenu, užmojai buvo didžiuliai, rezultatas - šnipštas. Per 2 - 3 metus iš Jūsų matome tik priekaištus ir savotišką atsiribojjimą nuo visko. Ar nemanote, kad rimtam modeliuotojui (kokiu aš Jus laikau - ir nesuteikit galimybės įsitikinti priešingais faktais) tai - nerimta. Norite kažką gero padaryt? - darom bendrai. Norite paverkšlent, kaip kiti nemoka nieko daryt? Ar to vertas Jūsų talentas ir gabumai? Menkinti kitus - lengva. Daryti taip, kad visiems būtų gerai - sunku. Jūsų pasirinkimas?.. Suprantu, kad griežtokai viską išsakiau, bet... veiksmas lygus atoveiksmiui...
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Antanas Povilaitis » Bal 3rd, '10, 16:53

Pradžia.
Taigi pacituosiu tamstą Pranai:
Tai, mano nuomone, šis atvejis nebus didelis pažeidimas, dėl kurio reikėtų kažko imtis. Kaip manai, Antanai?

ir
..... Per 2 - 3 metus iš Jūsų matome tik priekaištus ir savotišką atsiribojjimą nuo visko......Norite kažką gero padaryt? - darom bendrai. Norite paverkšlent, kaip kiti nemoka nieko daryt? Ar to vertas Jūsų talentas ir gabumai? Menkinti kitus - lengva. Daryti taip, kad visiems būtų gerai - sunku. Jūsų pasirinkimas?.. Suprantu, kad griežtokai viską išsakiau, bet... veiksmas lygus atoveiksmiui...

;) .
Taigi neatsiribojau.Paprašei nuomonės, išsakiau. Konkrečiai apie 3 punktą ir kaip suprantu taisykles aplamai. Ir ką? Buvau apipiltas purvais.Keistas bendravimo ir bendro darbo supratimas.... Beje Pranai jau ne pirmą kartą. Ir jei vis vaidenasi kažkokia užslėpta tamstos visos veiklos kritika, tai parodyk, kur ir kokia konkrečiai? Nereikia čia svaidytis bendrom frazėm. O jei dėl kažko sąžinė graužia ir visur kenkėjai ir tamstos nuopelnų menkintojai vaidenasi, tai čia jau pas psichologą ar kunigą reikia ;) . Ar ir vėl juokeliais bandysi atsipirkti, kaip įprasta?
Apie kitus konkursus. Praėjusį Vilniaus konkursą vertinu kaip aukščiausią tašką, kurį buvome pasiekę. Būsimas - nežinau (negaliu nieko nesakyti, nes būsiu apkaltintas atsiribojimu, o jei pasakysiu nuomonę - menkinimu )... ;) Jokių Kauno konkursų nežinau, nes jų nebuvo arba aš ten nebuvau. Dėl Gargždų - kas ir kaip, visi kam įdomu paskaitė. Ir ten kalba daugiau buvo apie kai kuriuos bendrus dalykus.
Ir paskutinis dalykas Pranai. Nesiruošiu tamstos asmeninės veiklos viešai analizuoti ar nagrinėti, o tuo labiau ypatingai liaupsinti.O čia matyt visas šuo ir pakastas....
Linkiu ir tolesnio sėkmingo "grabaliojimosi" tamsoje, nors jau XXI a. ir seniai išrasta elektra. Nors žinoma smagu, vieninteliam turėti balaną ir visus vedžioti ratu. Arba bent įsivaizduoti, kad esi tas vienintelis....

Pabaiga...
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Bal 3rd, '10, 17:32

Ačiū už tokį mano minčių įvertinimą. Kažko panašaus ir tikėjaus. Kaip sakiau ne kartą - siūlykite mintis, visos jos bus išanalizuotos ir priimtos ar atmestos. Nieko nesu menkinęs ir nesiruošiu to daryt. Kaip sakiau - nemanau, kad vienas - kitas laisvesnis taisyklių interpretavimas - nėra nusižengimas taisyklėms. Nuo to viskas ir prasidėjo... Parodykite punktą, kuriam nusižengė Vilmis, paskelbdamas savo konkursinę temą su medinio Mayflower rinkiniu. Tokios grupės nebuvom numatę. Todėl ir pataisiau (aš, o ne Vilmis) jo temą. Bet ar tai esminis klausimas? Ne, nes prizai bus ne už tai, iš ko modelis surinktas, o bendri. Toliau užkliuvo du MAN - ai. Kur taisyklėse buvo draudžiama kurti iš karto temas. Suprantu - laikyti jas tuščias - nelogiška, bet taisyklėms nenusižengta. Nusižengimas buvo tik tas, kad jie abu buvo pradėti kartu.
Čia - ne pasiteisinimai, o paaiškinimas, kodėl nusprendžiau, kad kimbama prie smulkmenų.
O dėl mano veiklos kritikos - man visai vienodai rodo, ką mano apie ją tolimi nuo jos žmonės arba tik paviršutiniškai ją matę. Žinoma, prie tokių nepriskirčiau Tamstos. Bet, jei taip knieti apie ją daugiau sužinot - prašom. Neesu dievas ar pranašas, paprasčiausiai - žmogelis, dirbantis savo darbą ir ieškantis kelių, kaip ta liga, kuria pats sergu užkrėsti kuo daugiau jaunimo. Ir tik labai menkai rūpi suaugusių reikalai ir tai, ko aš pats tame pasieksiu.
AČIŪ UŽ APŠVIETIMĄ, kad jau išrasta elektros lemputė. Bliamba, o aš vis maniau, kodėl man prie kompiuterio taip tamsu... Pasirodo, aš dar ir balaną tebedeginu... Bet kokia romantika :D :D :D
Apie purvus - nieko nepyliau - bent aplink Gargždus purvas - jau retenybė. :D Paprasčiausiai išsakiau savo pastebėjimus, tik gal laikotarpį truputį padidinau. Norėjau pasakyt 2 - 3 mėnesius, pasakiau metus. Bet tai - ne esmė. Kas Tamstos pasiūlymuose buvo konstruktyvu - viską priėmiau: AČIŪ. Bet kiekvienas minties smulkmeniškumas būtent ir veda prie vienas kito nesupratimo. Pats buvai už tai, kad taisyklės konkursui būtų visiškai laisvos. Bet taip nebūna. Taisyklėms truputį nestitikus Jūsų siūlymams, pradėjote ieškoti kabliukų. Tai kaip visa tai suprasti? Bent jau geranoriškumu to nepavadinčiau. Daugiau nosies grūdimu į tą patį purvą, apie kurį ir rašėt. Tai gal baikim laužyti ietis, kurių net ir neturim. Net ir tokiuose tiksliuose moksluose, kaip matematika ir fizika būna išimčių (apie gramatiką jau nekalbu), kurios tik patvirtina taisykles. Taigi, maži nukrypimai nuo taisyklių šiame konkurse , manau, nepavers jo eiliniu konkursu su krūva taisyklių nesilaikymų. Manote, kad galit geriau - mano pasiūlymas galioja: darykit savo su savomis taisyklėmis, reikalavimais ir jų visų paraidiniu laikymusi. Vieta forume bus skirta. Bet nemanau, kad viskas bus iki galo apspręsta ir nebus landų. Nebent konkursas bus visiška laisvė - jokių taisyklių, apribojimų, vertinimo kriterijų ir kt.
Taigi, manau, kad bartis reikia tik tada, kai yra dėl ko. Man modeliavimas - darbas, susijęs su pomėgiu, Jums - tik pomėgis. Ir kiekvienas į jį turime savo požiūrį. Jūs manęs nepakeisit, aš - Jūsų. Bet svarbiausia, manau, ne tai - bendrų taškų ieškojimas. Sakyčiau, su visais galima rasti tuos taškus ir nuo jų reikia atsispirti bendroje veikloje. Diktatas prie nieko gero neprivedė.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Antanas Povilaitis » Bal 3rd, '10, 19:57

Aš jau parašiau.PABAIGA. Jokio dalyvavimo "bendroje veikloje" nebus. Kaip ir komentarų apie tai.Viskas.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Antanas Povilaitis
Modeliuotojas

Standartinė gede » Bal 3rd, '10, 21:06

Ko jūs žmonės čia nepasidalijate? Iš šalies žiūrint,vos juokas neima, kas čia?- profų pasidraskymo vakarėlis?....
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Sau 13th, '11, 12:39

Vyrukai, konkursas artėja į pabaigą, o baigtų modelių - kiek katinas priverkė - tik vienas :!: :!: :!:
Ефш ешул
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Prunce » Vas 9th, '11, 08:46

Tai va, konkursas baigėsi. O turime tik vieną baigtą modelį, kuri ir skelbiame nugalėoju. Tai
"Caras" ir jo modelis "Spitfire IXc" (Kartonowy arsenał 2007-03) 1:33
Dėl prizo prašome susisiekti su manim.
Tai tiek
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Remis » Vas 9th, '11, 12:57

Gal, sakau, pabandom painicijuot kokią diskusiją, kodėl taip įvyko? Ką reikėtų keist ar panašiai. Ko trūksta šiandien ir ką galėtumėm nuveikt...
Neskubėk teisti, skubėk suprasti.
Vartotojo avataras
Remis
Modeliuotojas

Standartinė Tadas » Vas 9th, '11, 18:13

Labai gaila...
Spėju, kad taip įvyko dėl to, kad modeliuotojai sėdi prie mažiausiai 2 sudėtingų modelių.
Tie, kurie nedalyvavo, tai dėl to, kad turėjo pradėtus ir nebaigtus modelius (mano atvejis) arba pradėjo modeliuoti jau konkursui įsibėgėjus.
Vartotojo avataras
Tadas
Modeliuotojas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Stendinių modelių konkursas 2010

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias