RMS "Titanic" M1: 200 ("Fly Model" 153)

RMS "Titanic" M1: 200 ("Fly Model" 153)

Standartinė BumBol » Gru 22nd, '09, 22:14

Sveiki. Aš čia pirmasyk. Mano artimiausi planai, ko gero nuo 2010 metų, griebti surinkinėti šį monstrą. Baisus sudėto modelio ilgis- net apie 140cm.!!! Modelis ne iš lengvų pasivaikščiojimų bus, tai tiesiog iššūkis pačiam sau: arba aš jį, arba jis mane. Jau rezervavau vietą "psichuškėje", na maža ko (juokauju). Jau dabar žinau, kad darbai eisis lėtai dėl laiko stokos, ne vieni meteliai matyt praeis. Bet reiks stengtis.
Kol kas modelis ramiai guli žurnalo pavidale lentynose. Reikia nusipirkti papildomai reikiamo storio kartono, apgalvoti darbų eigą ir kurią tai dieną pradėti šį titanišką modelio surinkinėjimą. Tikiuos man pavyks. Ačiū už dėmesį.
Prikabinti failai
1.JPG
1.JPG (69.11 KiB) Peržiūrėta 2808 kartus(ų)
2.JPG
2.JPG (60.89 KiB) Peržiūrėta 2759 kartus(ų)
BumBol
Modeliuotojas

Re: RMS "Titanic" M1/200 ("Fly Model" 153)

Standartinė pjonas » Gru 22nd, '09, 22:50

Geras, net keli Titanikai viename forume :D Aš taip pat pirkau šį žurnalą ir stauatu šį modeli, tik as tą žurnalą dar labiau išdidinau iki A2 formato lapu ir maniškis modelis išeina 182cm :) Bet bet kokiu atveju daug sėkmės tau, bus įdomu stebėti kaip klijuojamas kartoninis variantas :)
pjonas
Naujokas

Standartinė BumBol » Gru 22nd, '09, 22:59

Žinoma ir tau kuo didesnės sėkmės! Beje, kodėl panorai modelį dar labiau išdidinti? Laivo modelis arti dviejų metrų ilgio- ohoho, tokį reikia jau garaže kur surinkinėti!? :shock: Ir dar. Jis matyt bus jau nebe iš kartono, o iš faneros gal ar pan.?
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė pjonas » Gru 23rd, '09, 00:21

Taip iš faneros, gali pasižiūrėt į temą irklai burės tenai rasi mano temą. Dayg puslapiį, rekomenuoju pradžios nežiūrėt, tik kelis paskutinius, nes visi kiti tik tušti ginčai. :lol: O laivas didelis dėl to, kad mano tokia vizija šiam modeliui, mažesnį daryt man rankos nekyla.
pjonas
Naujokas

Standartinė Prunce » Gru 23rd, '09, 20:54

"Pjonas", o nemanai, kad po šito:
Dayg puslapiį, rekomenuoju pradžios nežiūrėt, tik kelis paskutinius, nes visi kiti tik tušti ginčai.

gali iš viso jokių patarimų nebesulaukyti. Nes "tuščiais ginčais" juos pavertė ne kas kitas, o pats. Trumpai tariant, visi čia "lochai", tik tu vienas "profesorius". Nemanai, kad "vaikštai peilio ašmenimis"? Bent iš manęs daugiau nebus jokių pretekstų "tuštiems ginčams" kilti, o pats būsi atsidūręs "po padidinamuoju stiklu". Dar vienas toks ar panašus spjūvis visiems į veidą bus įvertintas atitinkamai. Pradeda nusibosti tie "neišmanėlio profesoriaus pamokymai" visiems, kurie bando kažką patarti. Pradėsi ginčą čia - bus atitinkamas atoveiksmis. Aš šią žinutę palaikysiu čia porą - trejetą dienų ir ištrinsiu. Ji - tik tam, kad galėtum ją perskaityti ir suprastum, kad čia netoleruojamas toks "šokinėjimas" visų adresu. Nepatinka kompanija - ieškok geresnės. Nori būti čia ir gauti naudingos informacijos - keisk toną. Tai ne pamokslas, o rimtas perspėjimas. Ar neatrodo, kad visi negali klysti?
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė slatkus » Gru 24th, '09, 03:18

Pranai netrinkit savo žinutės, nes nors ir griežti, bet labai teisingi žodžiai joje. Tegul tai bus ne tik pjonui, bet ir kitiems.

Tavęs pjonas visiškai nesuprantu? Velniam tu kūrei temą apie savo gigantišką sumanymą (nedrįstu įvardinti tai gigantišku modeliu, nes kol kas to modelio net nėra), klausinėjai, palaikei diskusiją? Kam visa tai? Kad išmestum į šiukšlių dėžę beveik visą savo užvestą temą? Galbūt būtų geriau iš vis ištrinti tą tavo temą, nes tau pačiam ji neįdomi, o ir kitiems pats patari neskaityti pirmųjų puslapių, nes visa tai yra tik "nereikalingi ginčai". Kyla natūralus klausimas dėl ko ta tavo tema buvo sukurta? Tam kad sulaukti patarimų kurių tu nevertini ir kitiems patari tai daryti? Nesu aš toks patyręs modelistas kaip kad Pranas, Antanas ar kiti šio forumo dalyviai, bet po tokių tavo žodžių tikrai nėra noro tau kažką patarinėti ar padėti, nes vis tiek viskas bus "suglamžyta", "suplėšyta" ir "išmesta į šiukšlių dėžę". Manau, kad Antanas pasielgė protingiausiai palinkėdamas tau sėkmės ir nesiveldamas į "nereikalingus ginčus". Manau, kad greitu laiku ir kiti paseks Antano pavyzdžiu.

BumBol atsiprašau, kad tavo temoje rašau ne apie tavo modelį. Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir tikiuosi pamatyti įspūdingą galinį tavo darbo rezultatą.
slatkus
Naujokas

Standartinė BumBol » Gru 26th, '09, 20:16

Pradėjau kažkiek judinti darbus, išsikarpiau tas detales, kurios bus klijuojamos ant kartono, pagrinde tai laivo "griaučiai". Kol kas kartono nėra, jis bus užsakomas ir gautas sausio vidury (jei nepasives tiekėjai). Beje, gal kas žino, kokio storio yra kanceliarinis kartonas (berods gaminamas įmonės "Darbas") ir ar jis tinkamas?
Prikabinti failai
11.JPG
11.JPG (49.22 KiB) Peržiūrėta 2604 kartus(ų)
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė Andrius » Gru 27th, '09, 13:49

Na tokio dydžio griaučius gal jau reiktų iš fanieros pjauti, nes jau lėktuvų sparnų griaučiuose naudojama faniera. O taip pat siūlyčiau nusipirkti lazeriu kirstas detales šiam modeliui, visgi mažiau vargo, didesnis tikslumas.
Panevėžys

Paveikslėlis
Andrius
Modeliuotojas

Standartinė BumBol » Gru 28th, '09, 09:30

Gal visgi karkasui apsiribosiu 2mm kartonu, tikiuos ištvers "apkrovas". Reiks gerokai pasistengti, kad viskas gautusi lygiai, nepersisukę.
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Gru 28th, '09, 09:33

Matai, Andriau, tie lazeriu pjauti karkasai kainuoja ne ką mažiau, kaip pats žurnalas - 110 zl, o, kol atkeliaus iki Lietuvos, virs 110 ir daugiau litų. O jie nėra iš ištiso kartono, kas taip pat šiek - tiek apsunkina surinkimą. Dabar Vilmis truputį vargsta su jais prie savo "Helenos". Bet čia jau niekur nesidėsi - paprasto karkaso šiame modelyje nėra - tik lazerinis. Lėktuvuose, tankuose, automobiliuose aš už lazerinių detalių naudojimą, bet laivuose jis nepasiteisina - nebent nedideliuose.
"BumBol" - "Darbo" kartonas yra tik 0,5 mm storio, o čia tikrai reikėtų 2 mm - ne mažiau.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Kitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias