DKM "NURNBERG" (1:200 MM 1993.10/11)

Re: DKM "NURNBERG" (1:200 MM 1993.10/11)

Standartinė gede » Rgp 29th, '11, 22:47

Rėžk Pranai, tuo labiau, jog ne paskutinis laiviūkštis buvo, mažum dar kokį sutversiu, bus aiškiau, kas labiausiai kliūna :roll:. Nes man, kaip ir Mamai savas vaikas, nors ir žvairas, ale vistiek mielas :lol:
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Rgp 29th, '11, 23:36

Na ką gi- "rėžiu". Kadangi modelis buvo prrdažomas, tai iš jo galima pareikalauti ir ko nors rimtrsnio: didesnės detalizacijos, gelbėjimo ratų, takelažo (kuris, beje, net žurnale numatytas. Toliau - ne vienodas detalių išpildymas: kai kur yra papildymai, kai kur "sužaista" - gerai bus ir taip? kaip "MM" numatė. Labai nuvylė "valčių ūkis" - pritrūko gyvumo ir realistiškumo. O ir korpuso dažymas ne visur atitinka realų laivą. Aš geriau būčiau palikęs tokį, koks jis buvo žurnale. Toks jis buvo atplaukęs į Klaipėdą, lydint A. Hitlerio eskadrą, padėjusią atplėšti Klaipėdos kraštą nuo Lietuvos. Šiaip turiu ir daugiau smulkių pastabų, bet, kai ir mano modeliuose tų smulkių klaidų apstu, tai pasilieku prie stambiausių apibūdinimo.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė gede » Rgp 30th, '11, 17:31

Viskas taip, tik aš nesuprantu, kodėl jūs(dar kitam forume vienas kolega) sakote, kad nėra takelažo ?:roll:.Yra, ir tikrai daugiau, nei leidinyje , arba aš jau nebesuprantu žodžio "takelažas"(pagal mane tai visos laivo "virvės" :roll: , ar ne taip...)?

p.s. Pranai, nors nulinčiuok, netikiu, kad geltonu deniu jis buvo, apskritai kada nors per savo amžių ;)
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Rgp 30th, '11, 18:18

Vo bliamba... Matyt, kai žiūrėjau nuotraukas, buvau gerokai pavargęs nuo kelionės iš Rygos ir išgerto grįžtant latviško "Aldario" ir "Lacplėsio"... Tikrai takelažas yra. Ir gana puikus. O vat denis tai ne dažytas geltonai, o dengtas medžiu. Žinoma, jis nebuvo toks "citrininis", kaip žurnale, bet nemanau, kad kada nors jį kažkas uždažė. Štai ką aš turėjau galvoje. O dėl to, kad palikti pilką - žinai, kad aš "lietuviškų" kabliukų ieškau visur, kur tik galima :D
Na ir dar "Arado" stikliukus galima buvo kažkuo labiau primenančiu stiklą pakeisti. Tai, nors ir nedideli ploteliai, bet nėra taip sunku, kaip atrodo. O vaizdo ne tik lėktuvėliui būtų pridėję...
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Nikelis » Rgp 31st, '11, 16:15

Spaudžiu dešnę,modelis labai patiko,ką galiu pasakyt für Deutschland :)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė gede » Rgs 2nd, '11, 18:51

Pasufleruokite kas nors, kokios spalvos galėjo būti, tie plaustai, ant pabūklo? O ir gelbėjimosi ratai kariniam laivyne irgi raudoni? :roll:

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė gede » Rgs 3rd, '11, 22:26

Štai ir gaubtas, su LED juostelės apšvietimu ;)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Rgs 3rd, '11, 22:42

Na, šiaip plaustai dažniausiai dažomi ryškiomis spalvomis (raudona, geltona, oranžine), kartais būna dviejų spalvų - balta + viena iš anksčiau išvardintų. Ir tik amerikonai kažkodėl stengėsi, kad jų išsigelbėjusiųjų niekas nerastų ir dažė šį "ūkį" laivo bortų spalva. Gelbėjimo ratai dažniausiai buvo tokie pat, kaip ir plaustai. Čia jau ir amerikiečiai dažė ryškia (oranžine arba raudona) spalva. Kaip buvo konkrečiu "Koenigsberg" atveju - nežinau.

Tai tiek
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė gede » Rgs 4th, '11, 00:02

Etik mat, man tas "gyvybiškumo" -plaustų dadėjimas, subjauros pabūklų kamufliažą :( ... Dėt-nedėt, vėl galvos skausmas... Na bent jau gelbėjimo ratus kelis užkabinsiu. O jei matysiu, kad plaustai gaidina vaizdą, jie bus "išnešti į patikrininmą"-amžina :lol:
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė BumBol » Rgs 4th, '11, 15:45

Modelis puikus ir gerai žiūrisi. Su kuom ir sveikinimai. Atgaivinti numirėlį "MM" visgi reikia pastangų. O iš ko gaubtas padarytas, iš organinio stiklo?
BumBol
Modeliuotojas

AnkstesnisKitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias