"Korejec". Dom bumagi. 1:200

Re: "Korejec". Dom bumagi. 1:200

Standartinė Nikelis » Geg 8th, '11, 15:59

ryt lėksiu pirkti jau,o šeip gruntinis lakas ir nitro lakas kaip supratau abu man tiks? :)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė Nikelis » Geg 9th, '11, 19:14

Nu va, lakas gautas, bet vat dabar dalykas toks yra: kaip paruošt bures lakavimui? Pas mane jos "Dom bumagi" pirktineės. Aš negaliu juk jų iškirpt, nes, jei iškirpsiu, man jos pradės irti. Tai tada bandysiu, manau, pirma lakuot, o tada bandyt su adata apsiųt.
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė Dzhy » Geg 9th, '11, 21:41

Juk Pranas rašė kad impregnuoti reikia jau paruoštas kabinimui bures :) Paskaityk atidžiau ką rašo. :)
Dzhy
Naujokas

Standartinė profesionalas » Geg 9th, '11, 22:49

Zmogus juk raso, kad NEGALI iskirpti- prades irt :D Tai kaip jam iki kabinimo prieit? :D
Laivai skęsta, lėktuvai krenta, o mes? O ką mes, pasiremontuojam ir važiuojam toliau!
Vartotojo avataras
profesionalas
Modeliuotojas

Standartinė Dzhy » Geg 10th, '11, 02:42

Paskaityk čia,gal bus aiškiau :) viewtopic.php?f=21&t=624&st=0&sk=t&sd=a&start=40
Dzhy
Naujokas

Standartinė Prunce » Geg 10th, '11, 06:35

Kiek suprantu, "Nikelis" dar net nebandė tos medžiagos kirpti. Tai kad apie tai, kaip impregnuoti - kalbėti anksti. Prie burių yra atsarga - laisvi plotai. Tai ten kirpti ir reikėtų pabandyti. . Po to apsiūti arba apklijuoti liktrosu ir tik tada impregnuoti. Nors manau, kad tokio dydžio burės stovės ir laikysis puikiai ir be jokio impregnavimo. Visada pirma reikia pabandyti, po to ieškoti išeities, o ne atvirkščiai: sprendžiam problemą, kurios dar nežinome net esant :D
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Prunce » Geg 10th, '11, 20:38

Na va - pažiūrėjau aš tas bures, pačiupinėjau, palanksčiau. Kirpti nebandžiau. Bet ir nereikia. Kiek matosi, tos burės buvo spausdintos ant di-i-i-i-idelio šilko ar panašios medžiagos gabalo, po to sukarpytos nepilno A4 formato lapeliais. Ir neyra. Vadinasi, kai iškirpsi ir iš karto apklijuosi storu siūlu (liktrosu) "Moment Wood" klijais, neturėtų per tokį trumpą laiką iširti. O medžiaga tokio dydžio burėms gana standi ir jokio impregnavimo tikrai nereikės. Beje, nepersistenk su klijų kiekiu ir kampučiuose bei kitų trosų tvirtinimo vietose padaryk kilpas. Ir viskas bus OK. Liktroso prisiuvinėti 1: 200 mastelio modeliuose nepatartina - nerasi tokių superplonų siūlų. Tikiuosi, kad kažkas paaiškėjo.
Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Nikelis » Geg 11th, '11, 16:24

Aš kietas :D! Paėmiau lako ir impregnavau. Man patko labai: super :). Su AK - 1 iškarpiau ir ant stiebų iškart tvirtinau :). O ten dėl priekinės burės tai jo ,reiks per kampus daryt ,kaip sakot :). "Cpaon" laką bandžiau skiest su acetonu. Tai gavos iš lako žėle. Po to gryną laką tepiau ,iškart sudžiūvo, o maža kas :D :D. Likau labai patenkintas :)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Geg 11th, '11, 20:09

Na, būtų įdomu vaizdelius pamatyti. O lakas į žele, skiedžiant acetonu, pavirto, greičiausiai dėl to, kad buvo alkidiniu pagrindu. Mes tai naudojam ne gruntinį "Capon" laką, o specialų impregnavimui (tik ne audeklo, žinoma), kurį skiedžiam nitroskiedikliais (nors dar nė karto neprireikė, kai impregnuojam bures). Ir nė karto žele nesigavo :D . Gyveni ir mokaisi...
Tai tiek
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė Nikelis » Geg 19th, '11, 16:28

DĖKUI JUMS VISIEMS,KAD PADĖJOTE RINKTI MANO PATY PATY PIRMĄ LAIVĄ :) Pranai,jum ypač,nepykit,jei kas šioje temoje buvo netaip,bet šiuo metu TRIUMFUOJU aš :D foto
Prikabinti failai
Korejec9.jpg
Korejec9.jpg (42.47 KiB) Peržiūrėta 951 kartus(ų)
Korejec6.jpg
Korejec6.jpg (59.13 KiB) Peržiūrėta 952 kartus(ų)
Korejec5.jpg
Korejec5.jpg (34.94 KiB) Peržiūrėta 951 kartus(ų)
Korejec2.jpg
Korejec2.jpg (37.48 KiB) Peržiūrėta 952 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

AnkstesnisKitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias