Kreiseris-lėktuvnešis Minsk / MM / 1:400 / Kartonas / Baigta

Re: Kreiseris-lėktuvnešis Minsk / MM / 1:400 / Kartonas

Standartinė Tomas » Lap 7th, '11, 16:59

Nudažyti relingai

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vargstam su jais..

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tomas
Modeliuotojas

Standartinė profesionalas » Lap 7th, '11, 19:36

O atrodo tikrai gerai! ;)
Laivai skęsta, lėktuvai krenta, o mes? O ką mes, pasiremontuojam ir važiuojam toliau!
Vartotojo avataras
profesionalas
Modeliuotojas

Standartinė gede » Lap 8th, '11, 11:07

Atrodo neblogai, bet tikrai neverta taip vargti, gal tik dėl sportinio intereso, nes bent ant makro foto- matyti siūlų pūkeliai, ir mastelis nepataikytas, labai jau masyviai atrodo(imho), 200-tajam dar gal gal, tiesa sakant man net pirktiniai lazeriniai lėjeriai, atrodo per stambūs :( , laivų nuotraukose, lėjeriai tik troselis-sudėtinga tokia smulkmę atkartoti pagal mastelį :( .

Dėl žvaigždžių, gal dekolėse įmanoma rasti kažką tinkamo, nors neteko matyti(tiksliau neieškojau :oops: )
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Tomas » Lap 9th, '11, 00:54

Na va viskas beveik ir padaryta. Beliko pasidaryt dar porą raketų, padažinėt patrankėlių vamzdžius ir relingus šiek tiek. Pakoreguosiu dar lėktuviukus, bus proga su užlenktais sparnais kelis padaryt. Ir bus viskas, beliks stovą pasidaryt.

Priekiniai relingai

Paveikslėlis

Antenos kokios tai

Paveikslėlis

Bendri vaizdai

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Lėktuvėliai remonte

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tomas
Modeliuotojas

Standartinė BumBol » Lap 9th, '11, 11:50

Puikus darbas kaip su tokia atgyvena, gražiai žiūrisi. Ir su relingais normaliai, nieko čia su jais geriau neprifantazuosi. Manau ir taip gan kruopščiai juos padarei. Šaunuolis!
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė Tomas » Lap 13th, '11, 00:52

Ačiū visiems už pastabas :)

Atrodo neblogai, bet tikrai neverta taip vargti, gal tik dėl sportinio intereso, nes bent ant makro foto- matyti siūlų pūkeliai, ir mastelis nepataikytas, labai jau masyviai atrodo(imho), 200-tajam dar gal gal, tiesa sakant man net pirktiniai lazeriniai lėjeriai, atrodo per stambūs :( , laivų nuotraukose, lėjeriai tik troselis-sudėtinga tokia smulkmę atkartoti pagal mastelį :( .

Tai kas matosi makro režimu fotografuojant, tas nelabai matosi realiam gyvenime. IMHO, kad jau ne pirmą dieną modeliuoji, tai turėtum žinoti, kad modeliavime tikrai ne viskas pataikoma į mastelį, ypač jeigu mastelis pvz. 1:700, nors ir tokiame mastelyje žmonės deda relingus. Arba pvz., koks turėtų būti burių storis? Visi tie mano siūlų raišiojimai atsipirko, nes vaizdas yra žymiai geresnis negu be jų. Pradedant nuo mastelio 1:100, tai manau relingus be problemų galima atitaikyt į mastelį, nors ir su mažesniais daiktais aišku galima padaryt tą patį. Šitame mastelyje - 1:400 - relingai turėtų būti apie 0,1mm , tai vamzdis būtų 4 cm, pas mane relingai yra 0,3 mm kažkur, tai vamzdis gaunasi 12 cm. Ar tai tragedija - nemanau. Relingai bet kokiu atveju yra pliusas modeliui, o tas stambumas į akis nekrenta. Dėl relingų aukščio kitas dalykas, pas mane jie gaunasi apie 1,2 m, nes bandžiau daryt maždaug 3 mm visur, tai gal ir nepataikiau jau taip gerai kaip norėjau.

Aišku tikiu, kad galima rasti vielos apie 0,1 mm storio ir pasidaryt gerus relingus, tik čia jau klausimas ar verta dėl tokios, kaip kolegos sako, senienos terliotis.
Vartotojo avataras
Tomas
Modeliuotojas

Standartinė gede » Lap 13th, '11, 13:35

Tomas rašė:Ačiū visiems už pastabas :)

Tai kas matosi makro režimu fotografuojant, tas nelabai matosi realiam gyvenime. IMHO, kad jau ne pirmą dieną modeliuoji, tai turėtum žinoti, kad modeliavime tikrai ne viskas pataikoma į mastelį, ypač jeigu mastelis pvz. 1:700, nors ir tokiame mastelyje žmonės deda relingus. Arba pvz., koks turėtų būti burių storis? Visi tie mano siūlų raišiojimai atsipirko, nes vaizdas yra žymiai geresnis negu be jų. Pradedant nuo mastelio 1:100, tai manau relingus be problemų galima atitaikyt į mastelį, nors ir su mažesniais daiktais aišku galima padaryt tą patį. Šitame mastelyje - 1:400 - relingai turėtų būti apie 0,1mm , tai vamzdis būtų 4 cm, pas mane relingai yra 0,3 mm kažkur, tai vamzdis gaunasi 12 cm. Ar tai tragedija - nemanau. Relingai bet kokiu atveju yra pliusas modeliui, o tas stambumas į akis nekrenta. Dėl relingų aukščio kitas dalykas, pas mane jie gaunasi apie 1,2 m, nes bandžiau daryt maždaug 3 mm visur, tai gal ir nepataikiau jau taip gerai kaip norėjau.

Aišku tikiu, kad galima rasti vielos apie 0,1 mm storio ir pasidaryt gerus relingus, tik čia jau klausimas ar verta dėl tokios, kaip kolegos sako, senienos terliotis.
Pasakiau ką pamačiau, o dėl "senienos", tai koks skirtumas? "naujienos" paprasčiau? nesupratau tų kolegų pasisakymo...
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Tomas » Lap 13th, '11, 21:30

Na tai gi mano čia irgi tiesiog pamastymai. O dėl naujesnių modelių - tai skirtumas didelis. Visų pirmą mastelis ne 1:400, kas yra didelis pliusas kartoniniam modeliui, ir detalizavimas modelių. O dėl senienos, tai kaip tokio lygio, detalizavimo prasme, modeliui, tikrai neverta kankintis daugiau negu reikia, t.y. Minsko modelyje tikrai yra daugiau detalių, kurios kažin ar atitinka mastelį. Pvz. Patrankų vamzdžiai ir t.t.
Vartotojo avataras
Tomas
Modeliuotojas

Standartinė Andrius » Lap 25th, '11, 16:39

Reikėjo po laivu padėti irgi Minsk, būtų tikę :D
Panevėžys

Paveikslėlis
Andrius
Modeliuotojas

Standartinė Tomas » Lap 26th, '11, 02:01

neturiu deja tokių, o stovo irgi dar nėra, jeigu tokių turi - atsiųsk :) būtinai padarysiu foto :D
Vartotojo avataras
Tomas
Modeliuotojas

AnkstesnisKitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias