BISMARCK maly modelarz 1:300

Re: BISMARCK maly modelarz 1:300

Standartinė gede » Rgs 4th, '12, 21:24

Nikeli, pasilengvintum sau kurybą, jei "nusipiratintum" va tokį leidinuką ;)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Nikelis » Rgs 5th, '12, 20:35

Sveiki,
labai jums dėkui,tikrai padėjot,trauket mane Gede visa laik iš bėdų ;)
aš net nežinojau,kad toky leidiny galima internete rast, mokama radau tik po 20 dolcų berods.... reik kažkaip parsipompuot man jį.....
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė edmac » Rgs 6th, '12, 13:05

Yra dar ir tokia knyga :

Paveikslėlis
edmac
Modeliuotojas

Standartinė Nikelis » Rgs 23rd, '12, 17:11

Sveiki, reiktų man jūsų pagalbos, Bismarckas jau į pabaiga eina dar koks mėnesis ir bus viskas,turiu bėda ta pačia,žiūriu į brėžinius ir mąstau taip,yra 3 aukštai pažymėjau juos skaičiais mėlynais ir raudonais šablonais detales, su pirmu aukštu viskas aišku didesnis kampas eina nuo anstatu, detales gan labai mažos, neina suprast man gerai ,kokiu kampu eina 2 ir a 3 aukštai??? galit patart, man regis 2 aukšte mažesnis kampas eina nuo anstatų (žr. šabloną),o 3 aukštas mažesnis kampas eina nuo relingų,ar jum atrodo kitaip? ? ? pasimečiaau,nes renkant tuos kubikus mažus ,gaunas vos vos nelygumas ,kuris matos.....
Prikabinti failai
003-3.jpg
003-3.jpg (43.81 KiB) Peržiūrėta 1068 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė gede » Rgs 23rd, '12, 21:09

2-am ir trečiam aukšte, tos dėžės lygios, kaip stalas ;)
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Nikelis » Rgs 24th, '12, 16:40

Svei Gede, ;)
ne,deja ne, nelygios ,pas kitus laivus kiek teko žiūrėt Bismarck lygios,bet va mm kitaip.......
Atkreipkit dėmesį į raudonas rodykles ,detalės stovi kitaip visai tikrai, jeigu neišeis pažiūrėt ar kažką įžvelgti nupiešiau juoda rodyklę (pirmam aukšte), va ten akivaidžiai matos kokios tos detales nelygios ir visos jos vienodos pirmo, tiek antro, tiek trečio aukšto..... Čia mm juk nieko norėt.. Dabar belieka galvą sukt kaip ten būt viskas...... ech.... :cry:
Prikabinti failai
f55b2a.jpg
f55b2a.jpg (22.52 KiB) Peržiūrėta 1006 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Rgs 24th, '12, 19:19

Pagalvok, "Nikelis", apie paprastą dalyką - vandens nutekėjimą - ir, manau, pats suprasi, kaip tos dėžės turėtų stovėti.

Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė gede » Rgs 24th, '12, 20:50

Nikelis rašė: Dabar belieka galvą sukt kaip ten būt viskas
Nėr čia labai didelio galvos sukimo, tereikia pasirinkti ko nori(na dabar jau kai modelis į pabaigą- neverta), ar darai pagal nuotraukas, kiek įmanoma arčiau tiesos, ar darai, kaip leidinio duotą ir nesuki sau kiaušų ;) . Tuo pirmuoju atveju, daug gemorojau su medžiagos ieškojimų ir sėdėjimo prie pc. lično mane tas erzina, tiek, kad norisi, kaip geriau, na o antruoju varijantu, klijuoji kas duota i ramus esi, aišku tam varijantui labiau tinka geri leidiniai(be lepsusu ir pievų)
Vartotojo avataras
gede
Modeliuotojas

Standartinė Nikelis » Rgs 26th, '12, 16:07

Na taip,darysiu va kaip dėl pirmo aukšto viskas aišku man, dėl antro aukšto darysiu tokį patį kaip pirmą aukštą,tiek pirmas tiek antras aukštai bus klijuojami vienodai(eis didesnis kampas nuo anstatų,nes jei vanduo užliedavo tą antrą aukštą,tai nubėgdavo pro šonus,o jei daryčiau kad mažesniu kampu nuo anstatų ,gaunas taip,jei užliedavo vanduo tai tada tiesiai viskas eidavo į anstatus) Gerai mastau kolegos?:) O dėl trečio aukšto darysiu taip: didesnis kampas eis nuo relingų. O fotkese kur numečiau ,tai ten bet kaip įiklijuota viena detale taip,kita detale dar kitaip, matos labai gerai,kad nelygios,nes skirtingai klijuotos,va tau ir pasikliauk kitų modelistų darbais.... (įsižiūrėkit fotkėse trečią aukštą ypač, kairiausia ta detalę ir vidurine su dešne,matos, kairiausia vienaip,o kitos likusios kitaip)....
Vartotojo avataras
Nikelis
Modeliuotojas

Standartinė Prunce » Rgs 26th, '12, 18:23

Teisingai mastai. Žinok, kad kartais, audringoj jūroj, ne tik antrą aukštą gerokai užpila, bet ir didžiųjų žvejybinių tralerių - šaldytuvų valdymo kabiną, kuri kartais būna apie 10 - 12 m virš vaterlinijos. Taigi, "Bismarkas", manau, nebuvo išimtis. O dėl kitų modeliuotojų darbų - jais galima pasikliausi tiek, kiek pats jį žinai. Šiaip geriausias patarėjas yra originalo nuotraukos. Bet ir su jomis vargo kartais būna - laikotarpis, kuriam suprojektuotas modelis, gali neatitikti turimos vaizdinės medžiagos laikotarpio. Bet tam mums ir duota galva, kad tokiuose dalykuose nepasimestume :D .

Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

AnkstesnisKitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias