Navarin "BM" 1/200

Re: Navarin "BM" 1/200

Standartinė sturmovyk » Bal 11th, '12, 09:10

Prie pypkių dirbau ilgai ir nuobodžiai, bet deja negavau to ko, norėjau ir siekiau. Gaila, bet palikau kaip yra, vaizdas nėra labai blogas tikrovėje, bet vizija buvo kita. Kai kuriose vietose reikės dar dažymą pakoreguot, nes nuotraukose išryškėjo kliurkų. Visi nešvarukai matomi ir apatineme denyje, bet jo beveik nesimatis, kai valtys susidės, todėl jo ir netaisysiu. :D Bet šiaip bendrai vaizdu esu beveik patenkintas, truputi pakeičiau pažiūrį į modeliavimą pagalvojau, jeigu kažkas stengiantis nepavyksta, tai nieko ir nepadarysiu - tiesiog nemoku. Juk žmones esame, - vieniems kai kas geriau sekasi, kitiem blogiau ir nėra čia ko galvos į sieną daužyt, kiek moki modeliuot tokį modelį ir turėsi, savęs juk neaplenksi. :)
Nuotraukytės:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

Standartinė BumBol » Bal 11th, '12, 09:27

Man tai visai nieko vaizdas, gal kai kur ir grubokai, bet bendrai žiūrisi gražiai.
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė slatkus » Bal 11th, '12, 09:36

Drįsčiau nesutikti kolega su tokiomis mintimis. Viskas priklauso nuo užsispyrimo. Jei tikrai nori gerai padaryti, tai padarysi. Gal iš pirmo karto pavyks, gal iš penkto, o gal ir po dar daugiau. Su kiekvienu bandymu ateina patirtis, kuri taip pat vaidina didelį vaidmenį modelizme. Aš savo Vasai nagelius tekinau iš grafkių. Pirmas labai gerai gavosi, tiesus ir lygus. O va kiti pradėjo kažkaip ne taip tekintis - vis vienas šonas labiau nugraužiamas nei kitas. Antrą nagelį pavyko padaryti tiesų po 2 val vargelio. Buvo daug rusiškų žodžių, daug tabako sudegė. Po to pradėjau savo gaminimą šiek tiek tobulinti. Taip, kad čia grynai ko pats modeliuotojas nori. Tikrai nebūčiau gaminęs visų tų nagelių, jei vieno gamyba man būtų 2 val trukus, nes jų reikia netoli 100. O kitas gal vis tiek būtų daręs. Ir tik dėl to, kad pas jį daugiau kantrybės yra.

Nekritikuoju ir nenuvertinu tavo darbo. Kiekvienas yra savo modelio kalvis. Kiekvienas daro pagal savo sugebėjimus ir svarbiausia pagal kantrybės išteklius.

Man tavo modelis patinka.
slatkus
Naujokas

Standartinė sturmovyk » Bal 11th, '12, 17:26

Nepagalvokit kolegos, aš neturėjau omeny daryti tept lept viską. Tiesiog norėjau pasakyti, kad jei kas ir nepavyksta nereikia sielotis ir naktimis nemiegoti. Pastangos, aišku turi būti šimtaprocentinės, bet kartais gi ir tada nepavyksta. Parodykit gi modelį neturintį minusiuko ir žinodami, kad tas minusas atsirado, nes autorius nesistengė, vargu ar rasim. Visada galima geriau, visada galime tiksliau.
Yra išimtinų modelių, bet neperdaug, o ir į tuos modelius žiūrėdamas suprantu, kad tokio lygio aš niekada nepasieksiu (Valiaus Le Cerf'as) ir savęs neapgaudinėju. Gerai yra ligiuotis į profesionalus, bet jei lyginsim modelius vienas prie vieno, tai maniškis tik į laužą. :D
Tikiuosi supratot, ką čia prifilosavau, o jei ir apie tas pypkes, tai prie jų sugaišau apie pora savaičių iš viso apie 20-30 valandų. Gavosi jos gal ir neblogai, bet labiausiai nepatiko, jų vidinė dalis, - ta vieta kurios neišeina paglaistyt-pašveisti ir nors tu ką nežinau ką čia ir bepadaryti. padažiau ir vsio. O šiaip modelis atrodo grubokai, nes fotkes darytos SuperMacro režimu, laivas visas apdulkėjęs nevalytas (ant juodos labai matosi) blycas tai dar labiau išryškina, lėjeriai pusiau padažyti, pusiau ne, o spalvų perėjimas irgi dar nekoreguotas. :) tai kas ten matosi ant apatinio denio yra baisu sutinku :) bet viliuosi, kad kad užsidengs visu valčių ūkiu nieko nebesimatis. Žodžiu galutinis vaizdas būna baigus modelį, tad palinkėkit sekmės, tikiuosi tas vaizdas bus geresnis :) Dar klausimas carinio laivyno žinovams: kokio rašto buvo prieštorpediniai tinklai amžių sanduroje ? Kiek man žinoma lyg ir iš žiedų ir jeigu taip, tai patarkit iš ko tuos tinklus pagaminti.
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

Standartinė sturmovyk » Bal 16th, '12, 14:30

Sumečiau turėklus, juos lengvai padažiau, sudėjau 152mm pabūklus į apatinį denį. VISKAS. daugiau jokių popierinių vamzdžių, jau geriau biški sumokėti už metalinukus, bet gauti puikią kokybę ir sutaupytą laiką bei nervus. O ir paskaičiavus vieno vamzduko kainą ji gaunasi tik kiek virš lito. Manau verta. tolimesni darbai... Taisymai. Reikia taisyti dažymą daugelyję vietų ir sudėti į apatinį denį tai kam prieš tai pritūko kantrybės. Šiuo metu beje laukiu BORODINO laivo modelio. Bandysiu vakarais, ir šiaip pabostant krapštytis prie NAVARIN'o smulkmenų, pasidaryti šio gražuolio korpusą. Pora iliustracijų :arrow:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

Standartinė sturmovyk » Bal 18th, '12, 13:17

Sveiki būtu labai neblogai, jei kas nors turėtumet ar žinotumet kur rasti, ar nors kaip ieškoti tokios valtelės nuotraukyčių kuriose matytusi vidus. Kateriukai labai nemaži ir tokių Navarin'as tūrėjo net tris, todėl gerai detalizuoti, jie labai stipriai pagerintu bendrą vaizdą. :| Šie kateriukai buvo naudoti gana gausiai cariniame laivyne. Esu berods anksčiau matęs net ir brėžinius tokios, ar labai panašios carines valties, bet kai reikia, tai aišku antra karta neberasi :x
Prikabinti failai
%201_K~2.JPG
valtis
%201_K~2.JPG (155.14 KiB) Peržiūrėta 995 kartus(ų)
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

Standartinė sturmovyk » Bal 25th, '12, 12:26

Atkeliavo į namus siuntinukas neperseniausiai - E.Š. Borodino. Tema apie Navarino rinkimą, bet trumpai pristatysiu ir leidinuką. Jeigu ant Navarino projektuotojo truputi pykau dėl instrukcijų tai Borodino "dizaineriui" tikrai ranką galima paspausti už nuoširdų darbą dėl modeliuotojo. Laivas projektuotas ir atspausdintas (apskritai leidinys sukomplektuotas) ne šiaip sau. Detalumas - 10, yra viskas ko reikia maksimalistui ir net daugiau. Leidinys sukomplektuotas su šilkinėmis vėlevėlėmis. 14 A4 puslapių detalių. 6 -A3 puslapiai karkaso. ir 10 - A3 puslapio instrukcijų. Atkreipsiu dėmesį, kad detalės buvo suprojektuotos ir atspausdintos A4 susegimo formatu. Tai yra puiku, nes po skeneriu (detalei sugadinus) tokius lapus be problemų galima pakišti. Medinis denis - Įspūdingas. Jis atrodo kaip medinis ir nepalieka jokių šansu tuo abejoti. Karkasas susideda iš daugybės horizontalių plokštumų ir iš pirmo žvilgsnio labai patiko: nemanau, kad yra šansų karkasą suklijuoti persisukusį. Instrukcijos - svajonė tiesiog. Aišku šviesu ir puikiai pažymėta - kuri detalė yra kuri. Pradžiai tiek. Vėliau aišku klijuosiu žiūrėsiu ir komentuosiu. Darbas bus titaniškas - numatau apie 1-3 metus šiam laiveliui.
Prikabinti failai
P4030154.JPG
P4030154.JPG (783.97 KiB) Peržiūrėta 926 kartus(ų)
P4030155.JPG
P4030155.JPG (772.81 KiB) Peržiūrėta 925 kartus(ų)
P4030156.JPG
P4030156.JPG (777.23 KiB) Peržiūrėta 925 kartus(ų)
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

Standartinė Prunce » Bal 25th, '12, 12:30

Sveikinu įsigijus puikų modelį. Bet tikiuosi, kad darbai prie "apverstos taburetės" nenukentės labai. Kol kas gana normaliai viskas gaunasi su šiuo šarvuočiu. taip ir toliau.

tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Standartinė BumBol » Bal 25th, '12, 16:22

Žiūriu, esi panašių laivų mėgėjas. Gal kas iš senolių caro kariuomenėje tarnavo savo laiku? :roll:
BumBol
Modeliuotojas

Standartinė sturmovyk » Bal 27th, '12, 10:34

Ačiū už gerą žodį Prunce, darbai tikrai nesustos prie "taburetės", nes kolkas dar nepradėjau Borodino karpyt, pamatęs koks tai sudėtingas ir detalus modelis net baisoka pasidarė jį pradėt. Pradžiai dar norėtusi Navarino valtelių ūki bent pabaigt. :)

Bumbol, kiek žinau niekas iš mano protėvių pas carą netarnavo, o modelius renkuosi, nes tiesiog jie man labai gražūs. ;) Mano manymų Rusų-Japonų karas paskutinis iš konfliktų kur dar vyravo senas geras linijinis jūrų mūšis. Vėliau prasidėjęs aviacijos, turbinlaivių ir "padvodnių" amžius atėmė paskutinį romantizmą iš laivyno. Maža to beveik visi carinukai yra originalios išvaizdos ir turi didvyriškas praietis. O nesenai atsiradusios modelių leidyklos iš rytų leidžia surinkti įspūdingą šios rūšies kolekciją, - pasirinkimas didžiulis ir plečiasi. :P
Paveikslėlis
sturmovyk
Naujokas

AnkstesnisKitas

Grįžti į VANDENYJE IR PO VANDENIU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias