Alfa Romeo 155 V6 Ti/ 1:25/ W.M.C. Models

Alfa Romeo 155 V6 Ti/ 1:25/ W.M.C. Models

Standartinė Audra » Geg 16th, '15, 14:11

Sveiki
Pirmas mano bandymas po daugelio metų surinkti tokio tipo modelį. Esminių pakeitimų nedaug, norėjosi paprasčiausiai surinkti į originalą kiek panašų modelį.
Susidarė dviprasmiška nuomonė apie šį rinkinuką. Modelio autorius (iš kart atsiprašau autoriaus arba kolektyvo) - arba kompjuteristas-projektuotojas turintis mažą supratimą apie modelizmą (iškarpos sutampa idealiai, bet pats modelis vos panašus į originalą), arba tinginys (geras iškarpų sutapimas, bet pritrūko kantrybės pabaigti darbą teisingai perduodant visus išvaizdos ir reklaminių užrašų niuansus), arba autorių kolektyvas kuriame atsirado keliatas deguto lašų. Tuo labiau, kad testinio surinkimo metu į dauguma grubių liapsusų dėmesys buvo atkreiptas.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Audra
Naujokas

Re: Alfa Romeo 155 V6 Ti/ 1:25/ W.M.C. Models

Standartinė Prunce » Geg 16th, '15, 17:32

Nežinau, kas Tau, Audriau, nepatinka... Man visai puikiai atrodo Tavo"Alfa Romeo". Net prikibt neradau prie ko. Mano planuose taip pat šis modelis yra, tik ne per artimiausiauose :D . Todėl domina visi jo surinkimai. Tikiuosi, kitą savaitgalį Vilniuje šį ir kitus Tavo stebuklus pamatysim?

Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Re: Alfa Romeo 155 V6 Ti/ 1:25/ W.M.C. Models

Standartinė Audra » Geg 17th, '15, 21:27

Ačiū Pranai,

Nuotraukos sugeba kaip išryškinti, taip ir paslėpti trūkumus. Kas liečia leidinį, tai apie jį rašiau anksčiau. O bandant pertaisyti kai ką pražioplinau.
Audra
Naujokas

Grįžti į RATUOTI IR VIKŠRUOTI

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias