TKS-D savaeigis pabūklas. 1:25. GPM (Baigta)

TKS-D savaeigis pabūklas. 1:25. GPM (Baigta)

Standartinė Corsaire » Spa 14th, '13, 10:08

Sveiki,

Taigi čia pirmoji mano žinute šiame forume :) Senbūviai modeliuotojai is senojo modelizmas.com forumo mane turėtų žinoti, kaip Mindaugą (Corsaire). Tada buvau aktyvus forumo narys, kol buvau moksleivis, tačiau keitėsi laikai, prasidėjo aukštieji mokslai, dabar jau darbai, šeima, pas mus su žmona jau beldžiasi mažiukas, taigi forumus apleidau. Atklysdavau tik pasižiūrėti kitų modeliuotojų gražių darbų.
Pradėjau labai aktyviai sportuoti dviračiu, varžybos, esu įsitraukęs į RC modeliavimą, dalyvauju auto modelių varžybose, skraidau ir gaminu lėktuvus, ypač mėgstu skraidyti FPV (video skrydis, kai matai tiesiogiai iš lėktuvo).
Tačiau popierinių modelių niekada neužmiršau (ir niekada gyvenime neišsižadėsiu), esu priklijavęs keletą lėktuvų, sklandytuvų, dabar pasinešiau ant tankų (tiksliau tank-destroyerių), manau ateinantį pavasarį atvažiuosiu su keleta pastarųjų metų modeliukų į Vilniaus konkursą.

Užteks. Taigi trumpai pristatau savo darbą. Tai lenkiškas tankų naikintojas TKS-D su 37mm pabūklu, padarytas ant TKS tanketės važiuoklės bazės. Jų pagaminta buvo vos pora, jų likimas nežinomas po pirmojo Lenkijos puolimo 1939 metais.

Surinkimo foto-apžvalgos nebus, tik parodau vikšrų pjaustymo procesą, kur keturiose menkose juostelėse teko išpjaustytu per 1500, mažesnių nei 1x1mm, skylių. :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Dydžio palyginimas su mano irgi baigiamu Answer SU-85 (85mm tankų naikintojas pastatytas ant T-34 bazės). 29 tonos prieš 2.5 tonos. :)
Paveikslėlis

Tiek.
--
Corsaire
Modeliuotojas

Re: TKS-D savaeigis pabūklas. 1:25. GPM (Baigta)

Standartinė Prunce » Spa 14th, '13, 20:21

Sveikas sugrįžęs į forumus. Kad su modeliavimu nebuvai visai "užrišęs", retkarčiais žinutės iš kolegų prasprūsdavo. O "mažylis" tikrai gražus, tik ar ne per daug surūdiję vikšrai naudojamai karinei technikai. Kad naudojama, iš šautuvų matyti ir amunicijos dėžių, nes nurašytoje arba muziejinėje šie dalykai vargu ar būtų laikomi. Nebent muliažai... Teko TKS matyti Varšuvoje Muzeum Wojska Polskiego. Ten jis prie pagrindinio pastato įėjimo lauko aikštelėje stovi. Reasauruotas, iš kelių egzempliorių sumontuotas. Tai ir jo vikšrai mažiau aprūdiję atrodo. Jei pavyks rast nuotraukas, pridėsiu. Laukiam naujų darbų.

tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Re: TKS-D savaeigis pabūklas. 1:25. GPM (Baigta)

Standartinė Prunce » Spa 14th, '13, 20:56

Radau.

041tks.jpg
041tks.jpg (236.92 KiB) Peržiūrėta 517 kartus(ų)
042dh.jpg
042dh.jpg (307.98 KiB) Peržiūrėta 517 kartus(ų)
043l.jpg
043l.jpg (238.74 KiB) Peržiūrėta 517 kartus(ų)
044gs.jpg
044gs.jpg (249.04 KiB) Peržiūrėta 517 kartus(ų)

Tiesa, čia ne tik TKS, bet ir TKW, bet nuo to ne blogiau... :D

Tai tiek
kviečiu apsilankyti www.kvaksiuk.com/shop-eu/ Galbūt, tai, ko Tu ieškojai, yra čia...
Vartotojo avataras
Prunce
Site Admin

Grįžti į RATUOTI IR VIKŠRUOTI

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių